2737
2739
عنوان

جججننن👹

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 103 پست
خخ منم ی بار توهم زدم جن دیدم ب عشقم گفتم انقد مسخرم کرد😂😂😂😂😂😂منم دیگ غلط کنم ب این چیزا اعتقا ...

این حرفو تو یه تاپیک دیگه ام گفتی؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایت الکرسی بخون

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2731
منم همش خواب جن میبینم تازه انگار یکی توخواب تکونم میده .بیخیال دخترمم همش ی گوشه خونه رو نشون میده ...

وااای خدا 😂😂😂منک سکته میکردم اگ جات بودم

عشق یعنی وقتی خوابه از گردنش شروع به بوس کردن کنی و رولباش قفل شی...

من ی زمان موقع امتحانم تو خونه تنها بودم خسته بودم یکم خوابیدم خواب دیدم جن تو خونمونه بعد کتاب سر میزم ورق هاش تکون میخورد خود به خود بیدار که شدم پش مام ریخته بود از ترس🤐

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
2740
من هرهفته دوشب و کلا تنهام  ومث‌شما توهمی میشم  همه جا تق وتوق میاد  ولی فکرمو مشغ ...

پس اون تلق تولوقا چیه؟ من ک میگم جنه مگ دیوار چقدر انبساط انقباض داره؟خونه ما هدوقت تنهام یا با شوهرمم هی صدا میا صدا دوییدن تلق تولوق

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

تو روحت تینا ترسیدم دیوونه 😜

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
من هرهفته دوشب و کلا تنهام  ومث‌شما توهمی میشم  همه جا تق وتوق میاد  ولی فکرمو مشغ ...

منمممم .یا احساس میکنم کسی از راپله داره میاد بالا میگم حتما جنه 😑😐

من اصن اینطور نبووودم اصن خیلی راحت بودم و..

نمیدونم چیشد اینطور ترسو شدم😢

عشق یعنی وقتی خوابه از گردنش شروع به بوس کردن کنی و رولباش قفل شی...
اره اره😂😂همین ی ساعت پیش تو تاپیک اون خانوم فالگیره البته یکم متفاوت تر

همون پشماام داشت میریخت فک کردم تو یه جای دیگم😨😨😨😂😂😂