2737
2734
عنوان

جججننن👹

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا وقتی تنها میشیم همه وسایل و در پ دیوار قلنج میشکونن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
@مکگیل    

🤣🤣🤣🤣 نترس من اینجام

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
ن بابا .هرچی گفتم بیا خودتو نشون بده ی الماسی چیزی برام بیار نیومد .😂😂😂

وای دختر تو چقد خوووبی😂😂😂😂😂ی تاپیک بزن بیام بیشر بگو ازش😂😂

عشق یعنی وقتی خوابه از گردنش شروع به بوس کردن کنی و رولباش قفل شی...
هوا تاریک ک میشه چ کنممم😢😭

عزیزدل...ذکریاعلی همیشه وردزبونت باشه...بسیاررررررررررررتاثیرداره واگه واقعاهم باشه ازت دورمیشه.....بسم الله الرحمن الرحیم هم خوبه گفتنش اما هیچی مثه یاعلی نیست....باورنمیکنی من اینقدراین ذکروباوردارم که حتی  توخوابمم که جیزی ترسناک میبینم انگارضمیرناخوداگاهم میدونه وتوخواب باگفتن یاعلی ازخواب میپرم......اونااجازه ندارن خودشون به ادمیزادنشون بدن.....من باوردارم اجنه رو که هست ووحودداره وچندین بارهم حضورشونولمس کردم....امانمیترسم....این ایه روهمین الان بنویس....خودت روکاغذبذاررومیزی کنارتابلویی جایی...‌جاءالحق وزهق الباطل انه الباطل کان زهوقا...میتونی گوگل کنی که بااعراب صحبح بنویسی...این ایه ترس روازادم دورمیکنه وهم‌چنین عوامل ماورایی روازخونه....

2738
عه پ چرا گزارش زدم نترکیدی

من؟ بر من گزارش مِیزنی؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
اره اخه اون خانومو بد قضاوت کردی متاسفم برات به نظرم حق داشت خیانت کنه حالا یه بار رابطه که چیزی نمی ...

کوففففتهههههه 🤣🤣🤣🤣 راس میگی بدقضاوت کردم یبار که چیزی نیست