2726
عنوان

جججننن👹

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 103 پست

احساس ترسه. ندارید. یک نی نی بیار درست میشه. 

هیچی اونجا نیست. هیچی عزیزم. بذار همیشه تلویزیون خونه روشن باشا. 

اگر صدای تق و توق از در و دیوار شنیدی به خاطر انقباض و انبساط است. هیچی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی قران تو خونه باشه. بسم الله بگی و توحید وایت الکرسی بخونی چیزی نمیشه.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
اخ خیلی ترسنااااکه . یکم بعدم ک تنها میشم همش یاد خابم میوفتم😭😭 چن باری همین خابو میبینم

منم همش خواب جن میبینم تازه انگار یکی توخواب تکونم میده .بیخیال دخترمم همش ی گوشه خونه رو نشون میده میگه اونجا اقاست هرچی توخونه میگم بیا خودتو نشون بده دوست شیم نمیاد لعنتی😞

فکرت درگیر مسئله ایه که همچین خوابایی میبینی.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
منم همش خواب جن میبینم تازه انگار یکی توخواب تکونم میده .بیخیال دخترمم همش ی گوشه خونه رو نشون میده ...

وااااای پسر منم میگه یه جارو نشون میده میگه آله آله یعنی خاله یا میره تو اتاقش صداش میزنه آاااااااللللللللللههههههه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

پپپپپخخخخخخخخ منم اومدپپپپپخخخخخ

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
هوا تاریک ک میشه چ کنممم😢😭

من هرهفته دوشب و کلا تنهام 

ومث‌شما توهمی میشم 

همه جا تق وتوق میاد 

ولی فکرمو مشغول یچی دیگه میکنم 

میدونمم‌که جن نیس اینجاها و جاهای برهوت وناپاکه ولی خب ترسم بر عقل و منطقم غلبه میکنه 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
2706