2733
2739

میخواستم برم جایی با چادرم بودم😂

داشتم با دوستم حرف میزدم صدامم اصلا اوففف با نازم کلماتو میگفتم😂داششتم تمرین میکردم واسه یه برنامه ای... اخم و با غرورم راه میرفتم😂

یهو یکی از پاهام اومد جلو اون یکی با چادرو کیف و..اینا مخ رفتم زمین بد حالتم ها فقط بلند شدم به راهم ادامه دادم رفتیم یکم جلوتر با دوستم منفجر شدیم😂😂

خیلی بد شد نه؟؟؟😂😂😅

در اینده زن علی هسدم😂😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یه بار تو دانشگاه میخواستم از جلو یه اکیپ پسرونه رد بشم پام پیچ خورد با دوزانو افتادم زمین اونام حرفاشون قطع شد زل زدن به من😐

منم شیک پاشدم خودمو تکوندم درحالی که یه پام قطع شده بود به زور راه رفتم و دستمو گذاشتم از درد تو دهنم گاز گرفتم بعد دیدن من دور شدم منفجر شدن 😑😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
از دخترای چادریِ جلف خوشم نمیاد

اولا میخواستم برم جایی چادر پوشیدم بعدم من کلا خیلی جدی و مغرورم داشتم واسه یه برنانه ای آماده میشدم میخواستم مجری باشم

در اینده زن علی هسدم😂😁
2740
من یه بار تو دانشگاه میخواستم از جلو یه اکیپ پسرونه رد بشم پام پیچ خورد با دوزانو افتادم زمین اونام ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣پارههههه شدم 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
منم دقیقا همینم کافیه بخوام ی جا نازبریزم شلپ باسر پهن زمین میشم😂😂 خدا میگ شماها بشینید لطفاب مانی ...

اخه قرار بود مجری بشم یه برنانه داشتم واسه اون خومو آناده میکردم

در اینده زن علی هسدم😂😁

اشکال نداره پیش میاد

پریشب با شوهرم رفتیم بیرون دوتا دختره با ما تو فروشگاه بودن و ناز و اشوه میومدن ما جلو تر اومدیم بیرون یه دوری تو مغازه ها رو خیابون زدیم دیدیم همون دوتا دختره هم اومدن تو پیاده رو که برن سوار ماشین بشن یکی از دخترا با مخ رفت تو جدول یعنی منفجر شدیم از خنده خودشون هم هارهار میخندیدن

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
2706