2737
2734
عنوان

Mahkame75سینگل شدم... پیام خاستگار جان+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6101 بازدید | 292 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر مگه شما متاهل نبودی؟؟؟؟

وا  

تاپيك هام نگاه بنداز

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
شبیه اروپاییا تموم کردین 😂

تا اخر شات هارو بپا

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2728
خیلی آیتم های مهم تری برای ازدواج هست بجز شغل  نظرت خانوادت چیه تو معلومه خیلی بچه ای

بابام ميگ سربازي نرفته نع

مامانم ميگ خواهرش خيلي اذيتت ميكنه

خودمم ك ميكم شغلش

بابام ميگ سربازي نرفته نع مامانم ميگ خواهرش خيلي اذيتت ميكنه خودمم ك ميكم شغلش

به نظر من سربازی نرفتنش به تنهایی اونقدر تاثیر گذار نیست که بخاطرش رد کنی اگه رفته بود چه بهتر در مورد شغلش که گفتیم در مورد خواهرشم باید باهاش قاطعانه صحبت کنی

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
به نظر من سربازی نرفتنش به تنهایی اونقدر تاثیر گذار نیست که بخاطرش رد کنی اگه رفته بود چه بهتر  ...

ميدوني مينا شب اولي ك حرف زديم

گفت من فقط ازت ميخام برا مادرم دختر باشي ن عروس

2740
مهکامه     پس داغ بوده اون لحظه بعدش فهمیده چه پیامی داده بهت 😐

الان فهميدي چ شده؟

بابام ميگ سربازي نرفته نع مامانم ميگ خواهرش خيلي اذيتت ميكنه خودمم ك ميكم شغلش

پس اگر جمعا نظر همه منفیه پسر مردمو سر کار نزار 

تموم کن بره

تو که عاشقش نبودی

گریه زاری هم نکن

خواستگار یه هفته ای که ناراحتی نداره

ميدوني مينا شب اولي ك حرف زديم گفت من فقط ازت ميخام برا مادرم دختر باشي ن عروس

خب میتونی به مادرش محبت کنی و احترامش رو نگهداری فقط سعی کن خیلی باهاشون صمیمی نشی که روشون تو روت باز بشه اونایی که با مادرشوهر و خواهرشوهرشون مشکل دارن اکثرا باهاشون زیادی صمیمی شدن صمیمیت زیاد به طرف مقابل جسارت میده جوری باش که به خودشون اجازه ندن مثلا باهات شوخی کنن هیچوقت نه عروس جای دختر رو میگیره نه مادرشوهر جای مادر

پس اگر جمعا نظر همه منفیه پسر مردمو سر کار نزار  تموم کن بره تو که عاشقش نبودی گریه زاری هم ...

شيرعسل جمله اش رو خوندي ك شب اول بهم گف؟

خب میتونی به مادرش محبت کنی و احترامش رو نگهداری فقط سعی کن خیلی باهاشون صمیمی نشی که روشون تو روت ب ...

مهم نيس ديگ برام

رفت ك رفت...!!!!!!!

مهم نيس ديگ برام رفت ك رفت...!!!!!!!

خب الان ما هم نمیدونیم میخوایش یا نه چه برسه به اون بنده خدا

بالاخره میخوایش یا نه؟

ولی این حرف من همیشه یادت باشه

هیچ آدمی کامل نیست

دفعه بعد خواستگاری برات میاد که عیب های دیگه ای داره

بازم میخای رد کنی؟

مثلا فوق لیسانس داره، شغل اداری و کارمندی با چندرغاز حقوق ؛ بعدازظهر هم از اداره میاد می شینه جلوی چشم ت ..... آخر ماه هم کلی قسط و کرایه باید بدین

پس همیشه نکات مثبت رو ببین که از زندگی ت راضی باشی

2706