2752
2734
عنوان

Mahkame75سینگل شدم... پیام خاستگار جان+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6101 بازدید | 292 پست
چقدر سطحی نگاه میکنی به ازدواج طرف شغل آبرومند داره که درآمدش خوبه ؛ حلاله معلومه باعرضه س تحصیل ...

هم ميترسم ديگ برام كيس پيش نياد

هم ميگم اين باب ميلم نيس

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
نميخامش اما از سينگلي هم بدم ميا

اگه نميخواي هي جانم وعزيزم نبند بهش دودلش كني گناه داره اگه دوباره پيام داد قاطعانه بگو ديگه تمام بزاربره سراغ زندگيش 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اگه واقعا حس میکنی به جز شغلش همه چیش اکیه بگو اولا من الان به هیچ عنوان نمیتونم بهت جواب قطعب بد ...

ن شغلش پول در بياره از ديد خودش

3 تا شعبه ميوه فروشي زده

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
هم ميترسم ديگ برام كيس پيش نياد هم ميگم اين باب ميلم نيس

باید بیشتر آشنا بشین

یک ماه باهاش برو بیرون حرف بزن

رفتار و کردارش رو نگاه کن

خسیس نباشه، تو خیابون خرج میکنه برات

چشم چرون نیست

دهن بین نباشه؛ نگاه به دهن مادر و خواهرش نکنه

شکاک و مریض نباشه 

بعد تو این مدت علاقه هم پیدا میشه

برای ساعت کاری هم بهش بگو بعد از ازدواج ساعت کاری رو کم کنه و برای هم وقت بزارید

2731
ن شغلش پول در بياره از ديد خودش 3 تا شعبه ميوه فروشي زده

معلومه پسرزرنگيه 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
معلومه پسرزرنگيه 

اره خيلي كاريه

اگه فقط برای تنها نبودن میخوایش بگو نه ، یکی دو روزه هم عادت میکنی به نبودش ولی اگه دلت باهاشه بگو میوه فروشی رو مدیریت کنه از دور و خودش بره تو رشته خودش کار کنه ...

رفتم ك رفتم

عزيزم رفتم ك رفتم

من زير لب تكرار كنان اين بيت هستم

منم با آنشرلی موافقم اگه فقط از شغلش خوشت نمیاد و ظاهرش خانواده اخلاقش اوکی هست بهش بگو باید بیشتر با هم آشنا بشیم ولی شغلتون رو دوست ندارم چون هم تحصیلکرده هست هم مشکل مالی نداره

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
شوهر من ساعت ۱۲ شب میاد خونه اصلا بچه رو نمی بینه الان دوره زمونه ای نیست که راحت بشه پول درآورد ...

بانظراتت كاملا موافقم اين دوره يه مردبايدزرنگ لاشه تابتونه زندگيش راجمع كنه 

شوهر من ساعت ۱۲ شب میاد خونه اصلا بچه رو نمی بینه الان دوره زمونه ای نیست که راحت بشه پول درآورد ...

يه كم هم زير نفوذ مادر و خواهرشه

باید بیشتر آشنا بشین یک ماه باهاش برو بیرون حرف بزن رفتار و کردارش رو نگاه کن خسیس نباشه، تو خیاب ...

گل گفتی

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!