2733
2739
عنوان

معلمه روانی داداشمو پرخاشگر کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کامل خوندی!؟اینا گوشه ای از روانی گری هاشه...حرف بیخود نزن.

فك كنم اين كاربر همون معلم داداشته😆

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
درسته نظرات همه یه بلایی سرش میاریم ندونه از کجا خورده...فقط داداشمو چیکار کنیم؟ 

ببرمشاورهنوکه زوده بگومساوریه نامه هم بده که بتونی شکایت کنی

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2731
به معلم ربطی نداره داداشت لوس و بی تربیته

عجب!

نکنه شما یا آشناهات هم جزو همین روان‌پریشای کودک‌آزارن؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
درسته نظرات همه یه بلایی سرش میاریم ندونه از کجا خورده...فقط داداشمو چیکار کنیم؟ 

ببرید مشاور کودکان 

ارومش میکنن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

همچنين معلمايي بچه هارو از مدرسه و درس خوندن زده ميكنن ، خدا لعنتشون كنه

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
ببرید مشاور کودکان  ارومش میکنن

اخه مامان بابام شاید نذارن...خیلیا فکر میکنن پیش مشاور رفتن خوب نیس ولی منم موافقم هرکس لازم داره باید بره.اما خیلی از دکتر رفتن میترسه.نمیدونم راهکار خانگی نداره؟!

سلام😂

استارترلطفاحتما پیگیری کنید منم کلاس سوم دبستان بودم تازه جدول ضرب بهمون یاد داده بودن منو اورد پای تخته جدولو جواب‌بدم من یکی دوتاشوبلدنبودم

معلمه وحشی و گستاخم اومد پشت گردنموگرفت بردعقب بااخرین قدرت سرمو زد تو تخته ک لامپ کلاس خاموش شد چون کلیده لامپ پشته تابلوبود..من اینو به خانوادم نگفتم چون میترسیدم مامانم بیادبامعلم دعواکنه بعدمعلم باهام لج کنه وتااخرسالی اذیتم کنه وبهم نمره نده..ولی الان پشیمونم که چقدبچگانه فکرکرده بودم وبایدبه مامانم میگفتم واگرمامانم میفهمیدشلوارمعلمو درمیاورد دورسرش میکرد،داغونش میکردبخدا،،،، ۱۱ سال میگذره ولی همیشه نفرینش میکنم وحلالش نمیکنم حق الناس توگردنشه تابمیره

جالبه دو سه سال پیش ک خواهرم تواون مدرسه بود خبراورد ک همون معلمه رو اومدن بادستبند بردن ،،وحشی مشت زده بودتوسره دانش اموزه کلاس اولی دانش اموزم ازهوش رفته بود ،،خدا ازش نگذره

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
همچنين معلمايي بچه هارو از مدرسه و درس خوندن زده ميكنن ، خدا لعنتشون كنه

واقعا لعنت...معلم کلاس اولش انقدر ماااه بود زبان زد منطقه بود.برا همین بردیم این مدرسه خوش نام بود.ولی یه معلم اون جور مثل مادر دلسوز،یه معلم اینجور روانی.

سلام😂
بابام عضو انجمنه،یه نامه نوشته ببره بقیه هم امضا کنن.کاری ب این ندارم.حساب این زنیکه روان پریش رو می ...

بنظرم اینجا کسی کمکتون نمی کنه.. بردارتون احتیاج به مشاور داره. این مشکلو برادر من داشت. متاسفانه معلما از نظر روانی و.... بررسی نمی شن. اصلا نمی دونم چرا برای گزینش شغل به این مهمی این مساعل رو در نظر نمی گیرن. به هر حال معلما خیلییی توی اینده دانش اموز موثرن... ببینید ادمای بزرگ و موفق گاها می گن یک معلم داشتم توی دبستان دبیرستان تشویقم کرد و فقط همون یک معلم چقدر نقش داشته. بر عکسشم هست. یک معلم می تونه اینده یک انسانو نابود کنه. 

اخه مامان بابام شاید نذارن...خیلیا فکر میکنن پیش مشاور رفتن خوب نیس ولی منم موافقم هرکس لازم داره با ...

خوب با پدر و مادرت صحبت كن كه مشاوره رفتن هيچ مشكلي نداره بهتر از اينكه داداشتون بخواد با اين ضربه روحي بزرگ شه 

به خودشم نگو ميريم دكتر بگو يه اقا يا خانوم مهربون كه ميخواد باهات حرف بزنه

2706