2733
2739
عنوان

معلمه روانی داداشمو پرخاشگر کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 56 پست
استارترلطفاحتما پیگیری کنید منم کلاس سوم دبستان بودم تازه جدول ضرب بهمون یاد داده بودن منو اورد پای ...

واقعا واگذار ب خدا اما این دنیا هم حقشو میذاریم کف دستش.جالبه مدیر مدرسه هم خیلی خوش نام بود ولی امسال چون سال بازنشستگیشه هرچی والدین اعتراض کردن گفته من با روش این معلم مشکلی ندارم!!!واقعا 😣

سلام😂
اخه مامان بابام شاید نذارن...خیلیا فکر میکنن پیش مشاور رفتن خوب نیس ولی منم موافقم هرکس لازم داره با ...

عزیزم تا وقتی مدرسه میره و اون مثلا معلم رو میبینه و آزارهاش رو بعید میدونم تو خونه بشه کاری کرد

بهش اطمینان بده که سال بعد میبرینش جای بهتر 

بهش بگید تا پایان سال چیزی نمونده از رو تقویم نشونش بده بگو این یک ماه رو هم خوب درس بخون تا سر تو داد و بیداد نکنه 

زود میگذره 

فقط امید بهش بدید

اصلا پیشش نگید از معلمش تو اداره شکایت میکنید ممکنه به گوش معلم برسونن برادرت رو بیشتر اذیت کنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه مامان بابام شاید نذارن...خیلیا فکر میکنن پیش مشاور رفتن خوب نیس ولی منم موافقم هرکس لازم داره با ...

لازم نیست حتما دکتر ببرید. بگید می بری مشاور تحصیلی  توی مدارس هم مشاور ها هستن. گاهی حتی دوست شدن با یک معلم دیگه معلم ورزش پروشی اگه دلتون میسوزه خودتون دست به کارشید.

واقعا واگذار ب خدا اما این دنیا هم حقشو میذاریم کف دستش.جالبه مدیر مدرسه هم خیلی خوش نام بود ولی امس ...

خودتون برید اموزش پرورش شکایت کنید چندتا اولیای دانش اموز که باشماموافقن رو باخودتون ببریدشکایت کنید،،،این رفتارا خیلی اسیب ماندگارداره روبچه

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
2728
استارترلطفاحتما پیگیری کنید منم کلاس سوم دبستان بودم تازه جدول ضرب بهمون یاد داده بودن منو اورد پای ...

یا‌فاطمه‌ی زهرا 

اینا دیگه چه جونورایی هستن😲😲😲😲😲😲😲

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
بنظرم اینجا کسی کمکتون نمی کنه.. بردارتون احتیاج به مشاور داره. این مشکلو برادر من داشت. متاسفانه مع ...

درسته.ن گفتم شاید کسی تجربه داشته خودش ی کارایی برا ارامش بچه کرده ب ماهم بگه...دیشب انقدر دلم سوخت...سر شام یهو زد زیر گریه.ولی هنوز انقدر حاد نشده ک والدینم بخوان ببرن مشاور.یعنی اونا اینجور فکر میکنن از تابستون بره کلاسای مختلف و مدرسه جدیدش غیردولتیه و خیلی خوبه وجدانا،بره اون جا بهتر میشه.مامانمم روانی کرده این معلمه.از صب تا شب با مامان دیگه رفتارای این بزمجه رو تحلیل میکنن.

سلام😂
خوب با پدر و مادرت صحبت كن كه مشاوره رفتن هيچ مشكلي نداره بهتر از اينكه داداشتون بخواد با اين ضربه ر ...

اخه 8سالشه خیلی میفهمه.چجوری سرشو شیره بمالیم؟!

سلام😂
یا‌فاطمه‌ی زهرا  اینا دیگه چه جونورایی هستن😲😲😲😲😲😲😲

اینا از جونور کمترن ،،،فقط وقتی شنیدم تو مدرسه جلو اون همه مدیرومعلم و دانش اموز مثل سگ با دستبند بردنش خوشحالترین بودم اون لحظه...چون بالاخره نفرینه من و دانش اموزهایی که بی‌گناه کتک خوردن دامن نجسشو گرفته بود.. خانوم زهرا میرزایی دبیر کلاس سوم..روانی ترین

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
2740
درسته.ن گفتم شاید کسی تجربه داشته خودش ی کارایی برا ارامش بچه کرده ب ماهم بگه...دیشب انقدر دلم سوخت. ...

این تحلیلا فایده نداره. فقط به برادرتون چی نمونده سال تمام میشه بزودی. تابستان میاد و بعدش معلم جدید. 

عزیزم تا وقتی مدرسه میره و اون مثلا معلم رو میبینه و آزارهاش رو بعید میدونم تو خونه بشه کاری کرد ...

انقدر روانیه بغل دستیه داداشمو بدترین بچه کلاس گذاشته و اون شلوغ میکنه انضباط داداشمو کم میده.ولی موافقم.خدا کنه زودتر تموم شه بره ب خیر و خوشی.

سلام😂
این تحلیلا فایده نداره. فقط به برادرتون چی نمونده سال تمام میشه بزودی. تابستان میاد و بعدش معلم جدید ...

درسته😍ولی واقعا چرا معلما رو از نظر روانی گزینش نمیکنن؟!

سلام😂

حالا شما که خوبی. استادم یک بچه سندرمی دارن. بچه بنده خدا رو معلم اذییت می کرد. فکر کن!! عاخه یکی نیست بگه ادم ابلح اگه نمی تونی مهربان باشی با این بچه ها چرا اومدی تو همچین مدرسه ایی و با بچه ایی که خانوادش با وجود بیماری از گل نازکتر نمی گن بهش بدرفتاری می کنی.  

اینا از جونور کمترن ،،،فقط وقتی شنیدم تو مدرسه جلو اون همه مدیرومعلم و دانش اموز مثل سگ با دستبند بر ...

وحشی روانی 

اینا اگر از نظر روانی بررسی بشن مطمئنا به بیماربودنشون و از نظر سلامت روانی تعادل نداشتنشون میرسن 

اونوقت یکی مثل ابجی من که اگه یه بچه تو خیابون بخوره زمین زار زار میشینه گریه میکنه نمیتونه وارد سیستم اموزشی بشه با اینکه تحصیلاتش رو داره 

بعد این روان‌پریشا به راحتی استخدادم میشن

حالا شما که خوبی. استادم یک بچه سندرمی دارن. بچه بنده خدا رو معلم اذییت می کرد. فکر کن!! عاخه یکی نی ...

واقعا حتی ادم نمیتونه براشون متاسف باشه.خوبه خودش مادره.بچه خودش تو همون مدرسه کلاس ششمه.

سلام😂
حالا شما که خوبی. استادم یک بچه سندرمی دارن. بچه بنده خدا رو معلم اذییت می کرد. فکر کن!! عاخه یکی نی ...

ای وایی خدا😭😭😭😭😭😭😭

چجوری دلش می‌اومد

2706