2733
2734
عنوان

فانتزی های کودکی

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه فانتزیمم این بود که اتاق نشیمن خونمون و تا سقف خوراکی بچینن مثل پفک و شکلات و اینا درشم قفل کنن ک ...

منوتوازبچگی عشق خوردن داشتیما😂😂

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
منم هر شب که می خوابیدم تو حیاط خونمون  واقعا پرواز می کروم یعنی هر شب این خواب ومی دیدم بعدا ی ...

من اینقدر این خواب برام واقعی بود که اصرار داشتم من توانایی پرواز رو دارم و جلوی همتون تا سقف خونه راه رفتم. یه دوره به صورت تکراری میدیدم این خواب رو

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2740

یه فانتزی دیگمم این بود که با داداش بزرگترم که مرده به دنیا اومده بود حرف میزدم و به خیال خودم مراقبم بود همیشه هم شکایت بابام رو بهش میکردم یبارم که با بابام دعوام شد رفتم تو اتاق گفتم موسی چرا خودت تنهایی دنیا نیمدی دست منم میگرفتی میبردی. زرنگی کردی منو انداختی زمین خودت بهشت نشستی

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

واااای من فک میکردم یه جایی هس کل مردم جمع میشن ومیخوان خوشکلیه منوببینن وبزورازم میخوان برقصم وبعدش بخاطرم دعواشون شه که مال کدوم بشم ومن براشون مسابقه ترتیب میدادم 😂😂😂😂😂

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

من که توی کل فانتزیای بچگیم و بازی های بچگیم ماشین زمان داشتم همه دوره ها هم باهاش می رفتم ملت و نجات می دادم همچین ابر قهرمانی بودم من

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706