2737
2739
عنوان

كار كردن تو خونه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 79 پست
این حرفا چیه کلفت براچی😐😐😐 عجبا. مگه کار کردن کلفتیه؟ چجوری برای خودت و مادرت اینکارو میکنی؟ برا ...

دقیقا 

خیلی باهات موافقم 

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من قبلا هکه کار میکردم وقتی که دعوامون شد اصلا به چیزی دست نمیزنم مگر اینکه مهمون باشه در حد پذیرایی کردن

وقتی می تونی توقع بخشش داشته باشی که خودت چیزی با ارزش تری و بخشیده باشی....!

ولی خونه خواهرشوهرم که چندسال ی بار میرم چون دوریم از هم کل ظرفا رو من میشورم با اصرار از اینکارم راضی ام چون اکثرا غذا رو قبل رسیدنمون اماده میکنه خسته میشه میگم ظرفا با من 

از بسم اسلومیشن و کنده که بخواد ۴ تیکه ظرف بشوره دو سه ساعت میشه من فرفره ای نیم ساعته صاف و صوف میکنم😂😂😂

اینکارا کلفتی نیست گلم طرز فکرتو عوض کن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من قبلا فقط ظرف میشستم با اینکه اون دوتا جاریم کاذ میکنن اما من دست نمیزدم دلیلمم این بود ک بلد نیستم

الانم ک تصادف کردم همون ظرف هم نمیزارن بشورم🤣

❤️My only wealth is your eyes