2737
2734
عنوان

كار كردن تو خونه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 79 پست
چقدر آدم خوبی هستی تو گریم اومد.امروز خ دلم گرفته شاید خاستم دعوا کنم ببخش دوست من

مرسی عزیزدلم نظر لطفته خوبی از خودته.

اشکالی نداره گلم بلخره یه روزایی ادم دلش پره و عصابش خورده❤❤❤😍😍

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه خواهرشوهر دارم وقتی میاد خونه ما صبح تا شب میشینه ی جا از جاشم تکون نمیخوره ی لیوان برداره و هر نیم ساعتم میگه چایی داری فقط شاید گاهی بره برای خودش چایی بریزه .منم میرم خونشون اگه اون باشه همینکارو میکنم تازه اون شام و ناهار میاد خونمون منکه بیشتر اوقات همینجوری در حد ی چایی و میوه

این از اوناییه که انقد خودمونی شده و کار کرده شده وظیفه

اوهوم 

خودش میگه دوس داشتم صمیمی شیم ، سوارم شدن 😣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2731

من هر سه هفته یبار میرم خونشون اوایل خیلی کمک میکردم یعنی روم نمیشد بشینم مادرشوهرم فقط کار کنه. ولی اونا که میومدن خونه من دست به سیاه و سفید نمیزنن و خواهرشوهرا مثل ملکه میشینن حتی یه استکان جابه جا نمیکنن خونشون هم میری دخترای مجرد میخورن میرن تو اتاقاشون منم دیدم اینجوری داره بهم توهین میشه دیگه اونقدرها کمک نمیکنم نهایتش با کمک جاری یه دفعه ظرف میشورم همین. شوهرمم همش میگه مامانم گناه داره دست تنها همش باید کار کنه منم بهش گفتم مامانت اول باید دختراشو درست کنه اگه اونا بفکر مامانت بودن عروسا هم یاد میگرفتن.