2737
2739
عنوان

كار كردن تو خونه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 79 پست
دقیقا  خیلی باهات موافقم

ممنونم گلم❤

بخدا اگه عروسا ب خودشون میفهموندن ک اون هرچی باشه مادره و بزرگتره و مادر عشقشه، و مادرشوهرا ب خودشون میفهموندن عروسشون همسر و شریک زندگی و عشقه اولادشونه هیچوقت این حرفو حدیثا ب وجود نمیومد.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به اندازه کار کن  زیادی که کار کنی بعد میشه وظیفه هم به چشم نمیاد کار کردنت هم اینکه همیشه ازت توقع دارن،من خودم همه جا کار میکنم برام فرقی نداره اینجوری راحتترم

حالا تو خونه باباتم دوتا ظرف بشوری بازم بخودت میگی کلفت؟؟از همین چیزای کوچیک اختلافارو شروع میکنید

حالا ی سفره جمع کنی و دوتالیوان بشوری اونم هفته ای یبار چیزی نمیشه تازه بیشتر براشون عزیز میشی حالا نه خیلی خودمونی باشید نه خیلی رسمی ولی من خودم خردمونیم باشون 

فرض کن رفتی خونه خالت داری کمک میکنی بعد شام

توی هرتاپیکی که نظر میدم نظرم صرفا در جواب استارتره لطفا شمایی ک مخالفی یا خوشت نمیاد ریپلای نکن من حوصله بحث ندارم
2731

دوست نداری کار کنی از اول همون طور باش ک بعدا نگن تغییر کرد..بشین پیش شوهرت و همیشه یک تعارف بزن(بار اول ک نمیگن بیا کار کن )شما هم همون رو بگیر و بشین 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
من ندوست 😞😞

اتفاقا خوبه 

وقتی رسمی ولی مودب و مهربون باشی همیشه هم احترامت سرجاشه هم بیشتر روت حساب میکنن

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
الان ی سری کاسه داغتر از آش میشن خوب دوست نداره کار کنه مگه مجبوره اه

گلم دوست نداشتن با اینکه بگه این کار کلفتیه (تازه اونم هفته ای یه بار میره) فرق داره.

دوست نداشتن خب ادم میگه دوس ندارم و انجام نمیدم تموم شدو رف.

ولی اینکه بگی اینکار کلفتیه درست نیست. 

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

البته به شرابطم نگاه کن .من همه شدنی خیلی خیلی  کم کمک میکنم  ولی وقتی هیچکی نیست خدایش خواهرش هم سرکار میره خسته میشه در حد معقول کمک میکنم 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
2740
اتفاقا خوبه  وقتی رسمی ولی مودب و مهربون باشی همیشه هم احترامت سرجاشه هم بیشتر روت حساب میکنن ...

آخه اینجوری بقیه ازت فاصله میگیرن و باهات صمیمی نمیشن 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
گلم دوست نداشتن با اینکه بگه این کار کلفتیه (تازه اونم هفته ای یه بار میره) فرق داره. دوست نداشتن خ ...

مادرشوهر من سالی یکبار نمیادخونه من یکبار بهم کمک نکرده طول هشت سال واقعا جا داره ک بهش بگم مگه من کلفتتم؟یا نه؟

مادرشوهر من سالی یکبار نمیادخونه من یکبار بهم کمک نکرده طول هشت سال واقعا جا داره ک بهش بگم مگه من ک ...

شاید از حرفم ناراحت شی ولی اون نکنه اشکال نداره. بیخیالش‌. تو داری شخصیت و خانومی خودتو نشون میدی.

همیشه ک نباید جوابه بدیو با بدی داد عزیزم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎