2733
2734
عنوان

اگه سرطان حلق یا گلو دیدید در اطرافیان بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 54887 بازدید | 95 پست

اگه اطلاعاتی در مورد سرطان حنجره و درمانش میخواید پیشنهاد می کنم این مقاله دکتر اصلان احمدی و حتما بخونید.

https://draslanahmadi.com/درمان-سرطان-حنجره/

ایشون بهترین جراح حنجره در ایران هستند. کارشون فوق العاده ست. من این مقاله رو تو سایت ایشون خوندم چون شدیدا نیاز داشتم اطلاعاتی در این مورد کسب کنم به خاطر اینکه یکی از نزدیکانم دچار سرطان حنجره شده بود و خوشبختانه توسط دکتر اصلان احمدی درمان شدن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله امسال دوباره رفتم معاینه گوش و حلق بینی گفت ورمه تو حنجره کمتره و ... گفت مهم نیست ولی من هنوز ...

عزیزم منم دقیقا مثل شما هستم. ندول تیروئید داشتم سمت راست جراحی کردم خوش خیم بود. دقیقا همون سمت راست احساس میکردم چیزی چسبیده به گلوم اما بعد از عمل هم اون حس از بین نرفت. انگار سمت راست گردنم یه کم سفت شده و تو گلوم احساس تو ه دارم. خیلی میترسم برم دکتر بگه چیزی تو گلوته. شما چیکار کردین

عزیزم منم دقیقا مثل شما هستم. ندول تیروئید داشتم سمت راست جراحی کردم خوش خیم بود. دقیقا همون سمت راس ...

از من یه کم لهتره دیگه الان دو سالی شده. از شما هم به علت عمل حس خشکی دارید هنوز ... به خاطر عمله ... نه به نطرم تو گلوتون چیزی نیست اگه بود تو سونو تیروئید غدد لنفاوی بزرگ دیده میشد

2731

مشاوره آنلاین پزشکی با برجسته ترین پزشکان فوق تخصص کشور در اپلیکیشن مطپ matap

دکتر اصلان احمدی فوق تخصص حنجره

کد اختصاصی 2115

‏«مطپ |

مشاوره پزشکی | خدمات پزشکی» را در بازار اندروید ببین:
http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.matap.app&ref=share

توی apple store هم هست

سرچ کنید Matap

والله امسال دوباره رفتم معاینه گوش و حلق بینی گفت ورمه تو حنجره کمتره و ... گفت مهم نیست ولی من هنوز ...

سلام دوست عزیز، شما بهتر شد مشکل ورم حنجرتون، من الان دو هفته هست طرف راست حلقم درد میکنه، نمیدونم مشکل چیه، به سختی آب دهنم رو قورت مبدم

سلام دوست عزیز، شما بهتر شد مشکل ورم حنجرتون، من الان دو هفته هست طرف راست حلقم درد میکنه، نمیدونم م ...

من هنوز یه وقتایی سمت راست حلق درد میگیره یه روز دو روز خوب میشه . ورم کلا دو بار رفتم دکتر نگاه کرد .گفت به خاطر رفلاکسه ..  لطفا شما برید دکتر گوش و حلق بینی  حداقل با اینه و چراغ قوه حنجره تون نگاه کنه 

2738
من هنوز یه وقتایی سمت راست حلق درد میگیره یه روز دو روز خوب میشه . ورم کلا دو بار رفتم دکتر نگاه کرد ...

شما غیر از گلو درد مشکل دیگه ای داشتید برای رفلاکس معده؟ من دیروز آزمایش خون دادم حتی فکر کردم مشکل از تیروییدمه رفتم پیش دکتر غدد ولی گفت مشکل تیرویید ندارم. واقعا اذیتم از این گلو درد

شما غیر از گلو درد مشکل دیگه ای داشتید برای رفلاکس معده؟ من دیروز آزمایش خون دادم حتی فکر کردم مشکل ...

نه من حتی خودم قبول نداشتم رفلاکس دارم .هیچ نشونه ای نداشتم . دکتر میگفت رفلاکس داری .  اگه لوزه تونم بزرگه احتمال سنگ لوزه ی پنهان هست .که باعث درد توی گلو میشه

سلام عزیزم ،شما هم حس سنگینی تو یه سمت گلوتون داشتین ؟برای من انگاری یه چیزی تو اون قسمت هی تکون میخوره و یه سمت گردنم هم سفته یکم و احساس کشیدگی دارم 

و هرازچاهی این علائم خوب میشه ولی باز دوباره برمیگرده 

ممنون میشم اگر این علائمو داشتین بهم بگید 

کم کم دارم شک میکنم به بدخیمی😭

2706