2733
2734
عنوان

رابطه جنسی مردان باهمسرشون ربطی به علاقشون داره

| مشاهده متن کامل بحث + 17465 بازدید | 208 پست
خودارضایی

ببین اگه دوست نداشت دایم طرفت نمیومد بیرون میرفت زیادم میرفت در حدی که میلی به تو نداشته باشه جلوی خود ارضایی شو بگیر 

ببین از چی ناراضیه کجای زندگی به دلش نیست

بهت خرجی میده 

همیشه قهره یا گفتگوی روزمره رو داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم اگه داشت میفهمیدم رفت با دختری قبلا میخواسته 

چرا باهاش زندگی میکنی منو شوهرم صد فوشم بهم بدیم کتک کاری هم بکنیم باز ده دقیق بعد دعوا باهم دوستیم تو چطور میتونی این زندگی رو تحمل کنی

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
2731
چرا باهاش زندگی میکنی منو شوهرم صد فوشم بهم بدیم کتک کاری هم بکنیم باز ده دقیق بعد دعوا باهم دوستیم ...

طلاقو نمیتونم تحمل کنم بهش گفته من ازت یه بچه داسته باشم دیگه خودمم وبچه ام 

2738
طلاقو نمیتونم تحمل کنم بهش گفته من ازت یه بچه داسته باشم دیگه خودمم وبچه ام 

متوجه نشدم چی گفتید

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
ببین اگه دوست نداشت دایم طرفت نمیومد بیرون میرفت زیادم میرفت در حدی که میلی به تو نداشته باشه جلوی خ ...

من خودم پول دارم ماهی چندمیلیون حقوق دارم خونه دارم کلا وضع مالیم خوبه اونم به این دلیل باهام ازدواج کرد

بيكار بوديا وقتي پول داشتي ي نون خور برا چيت بوده؟؟ هركاري هم دوس داشتي ميكردي  استقلالت هم د ...

الان خودش میره سرکار من قیافه ام خوب این سطح پایین ترین خواستگارم بود اما بخاطرتوقع بالای خودم وبیماری مادرم به ازدواج فکر نکردم 

من خودم پول دارم ماهی چندمیلیون حقوق دارم خونه دارم کلا وضع مالیم خوبه اونم به این دلیل باهام ازدواج ...

ببخشید عزیزم که میپرسم،چرا با یکی که شرایط سنی بهتری داشت ازدواج نکردی؟میدونستی این بخاطر پول باهات ازدواج می‌کنه و قبول کردی؟

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2706