2737
2739
عنوان

رابطه جنسی مردان باهمسرشون ربطی به علاقشون داره

| مشاهده متن کامل بحث + 17465 بازدید | 208 پست

معذرت میخوام ولی مقصر اصلی خودتی که با یه مردی که یازده سال ازت کوچیکتره ازدواج کردی،تو این زمونه مردا با زن یازده سال کوچیکترم نمیتونن بسازن چه برسه بزرگتر، خودتو دستی دستی بدبخت کردی، اگه من جات بودم و خیانتشو میدیدم جدا میشدم، مگه چند سالته که میترسی ،42 زیاد نیست که، مردای جنتلمنی هستن که هم سن و سال تو بان بخوان باهات ازدواج کنن. بدکردی با خودت، منتظر مرگ نباش ،زندگی کن واسه خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي يعني با شوهر خواهرش س ک س داشته ؟ چرا زندگي اينارو ميريزه بهم 

نه عزیزم.با همسر خودش.قبل از اینکه کامل قهر کنن

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2728
بحثمون که میشد گفت دلم به این زندگی نیست

میشه بیشتر توصیح بدی مگه خودش نخواستت؟؟تو رابطه هم میشه عشقو فهمید اگر عاشق باشه؟سرد برخورد میکنه و به فکر راصی کردن تو تو اکن مورد نیست؟؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

همونی نیستی که گفتی ش هرت بزرگتره براش ماشین خریدی و سر کار میره الان خودتم شاعلی الان میکه بیا طلاقت بدم؟؟۶۷ بود شوهرت خودت چهل سالت بود؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2740

خارجی ها ببست سال از طرف بزرگ ترن کلی اعتماد ب نفس دارن .جنیفر لوپز چند سال از دوست پسرش بزرگ تر بود شمام‌ک گفتی از نظر ظاهری کوچک میزنی برو به خودت برس پولم ک داری .ناخون بکار پوستتو هایفو کن ابرو هاتو لیفت کن 

خارجی ها ببست سال از طرف بزرگ ترن کلی اعتماد ب نفس دارن .جنیفر لوپز چند سال از دوست پسرش بزرگ تر بود ...

عزیزم ببخشید سوالم ربطی به تاپیک نداره . هایفو چقدر تو بهتر شدن پوست کمک میکنه؟ شما تجربه هایفو دارید؟

عزیزم ببخشید سوالم ربطی به تاپیک نداره . هایفو چقدر تو بهتر شدن پوست کمک میکنه؟ شما تجربه هایفو داری ...

پوستو تو یه جلسه لیفت میکنه خالم انجام داده بود برا بالای سی و پنج خوبه  .نخ لیفتم خیلی خوبه 

این یک چیز کاملا واضحه که زن ها هیچ درکی ازش ندارند چون مردهارو رو مثله خودشون میبینند, یک مرد برای انجام رابطه جنسی اصلا هیچ نیازی به دلبستگی عاطفی و احساس قلبی نداره و حتی امکان این هست که از زنی که بسیار ازش متنفر هم باشه باهاش رابطه جنسی برقرار کنه فقط و فقط و فقط به دلیل گرایش و میل جنسیش, ولی این مسئله برای یک زن اصلا قابل درک نیست چون یک زن برای برقراری رابطه جنسی به مراحل پیچیده ای نیاز داره و حتما باید براش وابستگی عاطفی نسبت به مرد ایجاد بشه تا بتونه از اون رابطه لذت ببره و احساس آرامش کنه, به همین دلیله که زن ها اغلب به مردها برچسب خائن و هوسباز و شهوترانی میزنن به دلیل انجام روابط متعدد جنسی