2733
2739

من شوهرم دوستم نداره حتی یه جورایی علنا هم گفته تفاهم نداریم خیلی باهم اما باهام رابطه داره همیشه اگه علاقه نداره پس چرا رابطه داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

این از اون تاپیکاست که فقط باید نگاه کنی و سکوت😐

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

نع بابا مردا همینن رابطه واسه شهوت و حالشونه دیگه

پس چرااین همه مرد میرن زنارو دور ازجون خر میکنن کارشون ک تمون شد ول میکنن پس اونوقت همه عاشق هم بودن

مردایی هم هستن ک از روی واقعا عشق و علاقه رابطه دارن با زنشون ولی ماها کجااونا کجا

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2740

ب نظرم ی جورایی آره ولی ی جورایی هم. ن 

وقتی ب کسی علاقه نداره خب مسلما سمتش نمیرن😐 ولی ی جاهایی هم قابل کنترل نی😐

پس ربطی نداره

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

نه عزیزم من عاشق همسرم هستم خیلی مهربون و محترمه ولی کلا تو روابط زناشویی میشه گفت جزو سردمزاج ها هستم . ولی عشقم بهش ذره ای کم نشده و نمیشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

حتما دوستت داره که باهات رابطه داره وگرنه بهت دستم نمیزد

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2706