2733
2734
عنوان

چطور اینمه براشون خرج میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 5976 بازدید | 237 پست
خوبه ولی اگ یکی مثه من همچین عکسی منتشر میکرد ابروشو میبردن ن اینکه عاشقش بشن

یبار دیگه عکسو بذا

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ن اتفاقا تو یه کامنت نوشته بود رابطه مقدسه و فقط باید برا شب ازدواج باشه

اتفاقا نقطه ی قوتش همینه خوش تیپو آسه همه تشنه ی بدست آوردنشن ولی اون خودشو ب حراج نمیزاره برا همین هر کاری میکنن ک بتونن رابطه داشته باشن باهاش اگه یبار باهاش بخوابه دیگه تمومه نمیخوادش

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728

عجب با کلاسه ها😰

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین من امسال تولدم دوس پسرم ی ساعت مارک خرید و ی عروسک و ی باکس گل و ی جعبه شکلات خودش با عرضس اگ بیشترم داشته باشه بیشتر میکنه 

ولی بعضی پسرا عرضه تبریک گغتنم ندارن راه حلشون اینه بندازیشون تو سطل 

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم
2740

عکسشو دوباره میذاری؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
 😕😕😕😕😕.حساب نمیشم 😕خیلی ممنون .

نه قربونت برم یعنی حقیقی نیستین دلم میخواست یکی بغلم کنه بگه روزت مبارک وگرنه شما ها که عشقین 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

علف باید به دهن بزی شیرین بیاد دیگه 😁

مرد جماعت تا عاشق کسی نباشه و واقعا دوستش نداشته باشه براش این همه خرج نمیکنه اگه به خاطر استفاده های دیگه بود که میتونه با خرج کمتر با بعضی از دخترا به مرادش برسه 

احتمالا رابطشون جدیه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706