2737
2734
عنوان

چطور اینمه براشون خرج میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 5976 بازدید | 237 پست
ببین تو این مسایل فاکتورهای زیادی دخیلن اگر خدای نکرده یه مرد متاهل وارد رابطه با یکی دیگه بشه حتما ...

متاسفانه من چشم و گوش بسته نیستم دبیر دبیرستانم

و خیلی پیش اومده که دانش اموزا درگیر روابط عاطفی شدن و کار بیخ پیدا کرده

حالا فکر کن یه دانش اموز دبیرستانی تو اردو خیلی راحت از رابطه ش مو به مو با دوست پسراش میگفت دیگه وای به حال دانشجو جماعت

البته استسنا هم هم هست 

خدا خودش به خیر کنه

متاسفانه من چشم و گوش بسته نیستم دبیر دبیرستانم و خیلی پیش اومده که دانش اموزا درگیر روابط عاطفی شد ...

نه گلم اتفاقا کسایی که سراغ دخترهای سن پایین میرن دنبال سو استفاده هستن اینو مطمین باش 

ولی تو دانشجویی مسایل دیگه ای هم پیش میاد گاهی رو کم کنی پسرهای دیگه اصلا باعث میشه همشون دنبال یه دختر باشن و موفقیت بین دوستانشون براشون مطرحه تا خود دختر  کلا نمیشه  خیلی قضاوت کرد

ولی منم مطمینم اگر تو نوجونها رابطه ای باشه حتما فریب خورده هستن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بااااوشه تو راس ميگي😂😂😂 دختر خاله منم ميگفت امروز كه با نامزدم بوديم كلي قران خونديم و رفتيم ...

😃😃😃😃😂😂😂امامزاده اشتباهی مرادش رو داده 😁

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
نه گلم اتفاقا کسایی که سراغ دخترهای سن پایین میرن دنبال سو استفاده هستن اینو مطمین باش  ولی تو ...

عزیزم حرفاتون درسته

ولی چه فریب باشه یا هر دلیل دیگه ای دخترا بیشترین ضربه رو میخورن

حالا هر چی این دوستیا علنی تر بشه وقتی به سرانجام نرسه دختره که زندگیش تباه میشه

حالا هی خرجش کنن به خاطر رو کم کنی بقیه یا هر دلیل دیگه

دوره اینجور خوشیا گذرونه

2728
خب همه مث شما صفر و صدی فکر نمیکنن عزیزم چون شما و اطرافیانتون این رابطه رو ب رسمیت نمیشناسید دلیل ...

عزیزم من کسی که به قصد ازدواج تو ی رابطس زیر نظر خانواده رو نگفتم که به خودت میگیری 

افرادی رو گفتم که امروز با اینن تیغ زدن و تولد و کادو فردا با اونن تبغ زدن و تولد وکادو 

دختره خرس ولنتاین پارسالشو داره دوس پسر پارسالشو نداره 😒 اینا رو گفتم 

استارتر جان به قول بعضیا مریم مقدس نیستم بی حیام نیستم 

ولی اگه قراره به هیکلت برسی و لوندی برامرد غریبه رو بکنی که معلوم نیس قبل تو با کیا چیکار کرده 

و برای هیکلت پول خرج کنه برات 

موهات رنگ دندونات بشه بهتره 

اتفاقا میخواستم اینو بگم‌چیز خاصی تیست کسی نیست که بلدنباشه این مدل تیپها را بزنه همه ی دخترها بلدن ...

آره منم تیپایه خیلی شیک میزنم همه ام از هیکلو مدلایه عکس گرفتنم تعریف میکنن ولی هیچوقت نمیزارم پروم

اگه هستی بلایک یه عکسمو بزارم ببین

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
آره منم تیپایه خیلی شیک میزنم همه ام از هیکلو مدلایه عکس گرفتنم تعریف میکنن ولی هیچوقت نمیزارم پروم ...

هستم هستم 😍😍

2738
استارتر جان به قول بعضیا مریم مقدس نیستم بی حیام نیستم  ولی اگه قراره به هیکلت برسی و لوندی بر ...

پروفایلت خودتی؟ببین من مثلا همین عکس که پروفایلته اصلا تو اموزه هام نیست و نمیتونم بذارم پروفایل البته دخترهای الان اینجور نیستن ما دهه شصتی ها فرق داریم به نظر من تمام زنانگیش مشخصه حتی پر رنگتر از زمانی که برهنه باشه 

پروفایلت خودتی؟ببین من مثلا همین عکس که پروفایلته اصلا تو اموزه هام نیست و نمیتونم بذارم پروفایل الب ...

بع نظرت حرفام بع این میخوره که همچین عکسی از خودمو بزارم پروفایل😑

بع نظرت حرفام بع این میخوره که همچین عکسی از خودمو بزارم پروفایل😑

نه اصلا برا همینم‌من راحت نظرم را دادم میدونستم خودت نیستی😅

دسمال این و اون بودن حسودی نداره امروز اون برات تولد بگیره فردا این شایدم ما ی چیزی داریم اونا ندار ...

عزیزم من دیدم ک طرف خرج کرده بدون سواستفاده .از خانواده سرشناسی بوده دختره رو میخواست خیلی خرجش میکرد اخرم ازدواج کردن 

پروفایلت خودتی؟ببین من مثلا همین عکس که پروفایلته اصلا تو اموزه هام نیست و نمیتونم بذارم پروفایل الب ...

اتفاقا برهنگی زیبایی نداره ولی بد حجابی زیباییت رو ب رخ میکشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇