2733
2734
عنوان

چطور اینمه براشون خرج میکنن

5976 بازدید | 237 پست

یکی از همکلاسیامون با د.ا.ف دانشگا دوس شده البته زیباییش معمولیه ولی پوشش خیلی جلب توجه میکنه 

شب تولدش یه کافه رو براش رزرو کرده بود و کلی تزیین و.....کل دوستاشم دعوت کرد و سورپرایزش کرد 

اصلا نمیدونم چجوری توصیف کنم 

یه کیک چن طبقه و...

کادوشم یه ادکلن‌میلیونی داد با کلی لباس 

اینا چطور اینقد شانس دارن خوش ب حالشون 

حالا اگه من بودم طرف یه پیام خشک و خالی هم یادش نبود بفرسته 

چرا کسی سمت ما نمیاد اصن  😐 هدفم دوستی نیس منظورم اینه ک مگه کسی مث من شاخ و دم داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
😅😅😅😅😅😅😅شانس داره خواهر

شایدم خال داره🤣🤣

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

واقعا راست میگی من که شوهرم باید باش قهر کنم یه 50 تومن به زور بده اونم تا چندماه میگه چی کردی 50 تومنو برن گمشن کصافطااا 😳

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 

بذار 

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
2706