2733
2734
عنوان

چطور اینمه براشون خرج میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 5976 بازدید | 237 پست

هیکلش تعریفی نیست

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز تولدمه جز بانک و همراه اول هیچ کس بهم پیام تبریک نداد شوهرم که هیچی انگار نه انگتر

اااا

الکی نگو کلی آدم تو تاپیک قورمه سبزیت تبریک گفتن که

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
من امروز تولدمه جز بانک و همراه اول هیچ کس بهم پیام تبریک نداد شوهرم که هیچی انگار نه انگتر

تولدت مبارک. انشالله بهترین سال زندگیت باشه و به همه آرزوهات برسی 

مامان هلن و هادی و حامی 

والا منم هیچوقت نفهمیدم نه دوست پسرم اینکارو میکرد نه لان شوهرم

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯

مبارکهههه عزیزم💞💞حالا تا شب صبر کن حتما تبریک میگه و کادوتم میده😍 

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738

تولدتتتت مبارکککککک  

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 
اگ من بودم تو‌کل شهر سوژه میشدم هیچکسم سمتم نمیوند

با کلاسه دیگه حتما پولدارم هست حق دارن براش خرج کنن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706