2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266972 بازدید | 35847 پست
دلم گرفته😭😭😭😭

عزیزم😕😕پاشو خودتو با یه چیزی سرگرم کن یادت بره با شوهرت قهری به چیزای مثبت فکر کن انشالله تا فردا هم باهاش آشتی می کنی و برای بچه دار شدن اقدام

این زندگی انقدر کوتاه هست که حیفه بخوای بخشیش رو با ناراحتی سپری کنی 

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
عزیزم😕😕پاشو خودتو با یه چیزی سرگرم کن یادت بره با شوهرت قهری به چیزای مثبت فکر کن انشالله تا فردا ...

نمیخوام من پاپیش بزارم واسه آشتی😔😔چقدر حالم بده😭😭

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوگند جونم فدات شم عزیزم ان شاالله بزودی توام بیا وبگی

مبارکت باشه عزیزم چندوقت عقب انداختی بعد رفتی آزمایش؟

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇

سلام خانومای گل، مامانای آینده یه سوال داشتم ازتون من ماه دومه اقدامم الانم 3 روزه از موعدم گذشته دیروز بی بی چک زدم منفی بود الان سه روزه گردن و دست چپم گرفته از درد نمیتونم تکون بخورم الان میخواستم ببینم میتونم دارو مصرف کنم یا هنوز صبر کنم شاید نی نی باشه

ماییم و تو ای جان که جگر گوشهی مایی
2728
سلام خانومای گل، مامانای آینده یه سوال داشتم ازتون من ماه دومه اقدامم الانم 3 روزه از موعدم گذشته دی ...

بزار یه هفته بگذره بعد

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
سلام خانوما خوبید؟سارایی بیا ببین

یسناجووونی مبارکه 😘😘😗 امضاتم عوض کن تیکرم بزن 😍😍😍

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

خانوم ها منم کمک کنید خیلی استرس دارم 7 روز از موعد پریودم گذشته چند تا بی بی چک زدم منفی شدن دیروز آز دادم دکتر آزمایشگاه گفت نه میتونم بگم بارداری نه میتونم بگم باردار نیستی تا شنبه صبر کن بعد بیا دوباره آز بده آیودی هم دارم تا حالا سابقه نداشتم عقب بندازم نظر شما چیه؟ 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
2740
خانوم ها منم کمک کنید خیلی استرس دارم 7 روز از موعد پریودم گذشته چند تا بی بی چک زدم منفی شدن دیروز ...

خوب اونطور که دکتر گفته مشکوک به بارداری هستی تا شنبه هم چیزی نمونده سعی کن حواستو با چیزهای مختلف پرت کنی تا استرس نداشته باشی ممکنه باردار باشی و واسه نی نی استرس خوب نیست چشم رو هم بزاری شنبه است😊😊

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2706