2737
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266989 بازدید | 35847 پست
اونا مهم نیست . چون گفتم تیتر بتا بدی  اونها اون اعداد رو مینویسند  با توجه به تیر بتا و ...

ساراجونم دیدی؟

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

این که فقط تا هفته دو هست .

همونیه که گفتم

خیالت راحت

هفته ی ۵ اون روز که رفتی از شروع هفته ی ۵ بود .

الان شما فردا هفته ی ۵ پر میشه میری داخل هفته ی ۶

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که فقط تا هفته دو هست . همونیه که گفتم خیالت راحت هفته ی ۵ اون روز که رفتی از شروع هفته ی ۵ ب ...

پس کی قلبش تشکیل میشه کی باید برم؟

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
پس کی قلبش تشکیل میشه کی باید برم؟

برای قلبش سونو شکمی بای بری بهتره واژینال خطر سقط داره پس باید هفته ی ۸ پر بشه بری وه میشه تقریبا  ۱۵ مرداد ماه 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2742
برای قلبش سونو شکمی بای بری بهتره واژینال خطر سقط داره پس باید هفته ی ۸ پر بشه بری وه میشه تقریبا&nb ...

فدات شم خواهری 

فدات شم خواهری 

خیلی بهت تبریک میگم یسنا جونم خیلی ذوق کردم خیلی دلم میخواد ب جات گریه کنم😭😭😭😍😍😍😍😍

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
سلام خانوما خوبید؟سارایی بیا ببین

مبااااارکهههههه❤😍

میشه بگی چه علائمی داشتی؟؟چند وقته اقدامی؟؟طبیعی باردار شدی یا با دارو؟؟با چه دارویی؟؟

شرررمنده

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
مبااااارکهههههه❤😍 میشه بگی چه علائمی داشتی؟؟چند وقته اقدامی؟؟طبیعی باردار شدی یا با دارو؟؟با چه دا ...

علائم که همون علائم پری بودن فقط بااین تفاوت که یکم درد داشتم بعد ول میکرد بعد دوباره،از مرداد پارسال هم اقدام بودم  دارو هم هیچی غیر اسید فولیک میخواستم بعد این پری برم زیر نظر دکتر که اونم خدارو شکرلازم نشد،ان شاالله قسمت همه ی منتظرا الهی آمین

2738
خیلی بهت تبریک میگم یسنا جونم خیلی ذوق کردم خیلی دلم میخواد ب جات گریه کنم😭😭😭😍😍😍😍😍

سوگند جونم فدات شم عزیزم ان شاالله بزودی توام بیا وبگی

علائم که همون علائم پری بودن فقط بااین تفاوت که یکم درد داشتم بعد ول میکرد بعد دوباره،از مرداد پارسا ...

آمین...خداروشکر

من ۴ ساله منتظرم تا حالا همش لتروزول خوردم ولی نشد ایندفعه دکتر بهم کلومیفن داد سینه دردم نمیدونم اثر قرصاس یا حاملم ولی خییییلی امید دارم به دوستام گفتم من مطمئنم حاملم چون حضرت عباس جوابمو داده

کاش ناامید نشم

تنهایی خستم کرده دیگه

لطفا دیت بذار روی شکمت و برام دعا کن

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
سوگند جونم فدات شم عزیزم ان شاالله بزودی توام بیا وبگی

ممنون عزیزم ایشالا

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها من امروز خیلی زیاد دلم گرفته با شوهرمم قهر کردم اصلا اعصاب ندارم😔😔از یه طرفی ام باید جمعه اقدام کنم ولی دوس ندارم باهاش آشتی کنم😢

دلم گرفته😭😭😭😭

من هفت روزه دل درد دارم این طبیعیه؟البته 3شنبه تا دیروز عصر درد نداشتم 

همه اش میگم خدا جون اگه باردار نیستم زودتر پریود بشم راحت شم اگه نه زودتر یک شنبه بیاد خسته شدم از سردرگمی😕😕😕

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2706