2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
وای دقیقا خود منی😂😂منم همه ی استرسام از اوناست یه سری ب شوهرم گفتم والا مستاجری از این بهتره خخخ ا ...

انشاءالله که بری خونه خودت

منم برم خونه خودم راااحت بشم😭😭😭

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من ک تا فهمید کیست دارم برگشته میگه بیچاره پسرم اصلا شانس نداره همه زود بچه دار میشن واسه مام ا ...

بهترین کارو میکنی... این مادرشوهره یا دشمن 😐

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
مثل مادر شوهر من هر چی استرس اون به من میده خسته شدم از دستش دیوونم کرررررده

مادرشوهر منم انرژی منفیه کلا بهش میگن خدای انرژی منفی واسه همه چی و همه کس اینطوریه ها دیروز زنگ زده به من میگه چی شد حامله ای میگم نمیدونم میگه تو حامله نیستی مطمئنم به این زودیام نمیشی شما آخر سر بچه دار نمیشید😡😡گفتم نشدیم میریم شیر خوار گاه یکی میاریم والا

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2728
خیلی خیلی خیلی سخته فک کن همیشه باید لباس بلند تنت کنی. چون واقعا من خجالت میکشم ازاد بگردم دو تا ب ...

بازم اون بهتر از یه جا زندگی کردن خدا بهت صبر بده عزیزم میدونم چی میکشی نمیدونی من چقدر سختی کشیدم و گریه کردم دیگه خسته شدم شوهرمم دیونه کردم همه ی تلاششو میکنه ک زودتر یه خونه پنجاه متری هم شده بخره و بریم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
واسه من ک تا فهمید کیست دارم برگشته میگه بیچاره پسرم اصلا شانس نداره همه زود بچه دار میشن واسه مام ا ...

ای بابا چه بد خدایی مادرشوهر من نازنینه.ناهارم برام میفرسته خخخ میدونه دیربلند میشم واون ناهارش اون امادست برام میفرسته

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
مادرشوهر منم انرژی منفیه کلا بهش میگن خدای انرژی منفی واسه همه چی و همه کس اینطوریه ها دیروز زنگ زده ...

وای 😂😂😂😂😂 نعوذباا.. انگار خداس😐😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2740

چه بحث داغی شدا...من و مادرشوهرم اول باهم خیلی خوب بودیم و صمیمی...ولی هی بهونه میگرفت..ب منم نمیگفت و ب شوهرم میگفت...چرا زنت کار نمبکنه اینجا...چرا تا این موقع میخوابه؟چرا لباس عقدش اینقد باز بود چرا وچرا ......الان یک ماه و نیمه هرچی بهش زنگ میرنم یا جواب نمیده یا قطع میکنه..نمیدونم چشونه...شوهرمم میگه ول کن اصلا نمیخواد بیای خونمون..همش خودش تنها نیره...میگفتم حالا چیزی از من میگن روش تاثیر میداره ولی از خواهر شوهرم شنیدم ک با مادرشوهرم بحثشون شده اون گفنه زنت کار نمیکنه....شوهرمم گفته با ابجیم همسنن خیلی فاصله ای ندارن مگه اون تو خونه کار میکنه؟تازه شم فاطمه خیلی کممکتون میکنه و این حرفا..اینو ک شنیوم خبالم جمع شد.‌بخدا همش نگران بودم وجهمو جلو شوهرم خراب کنن

بازم اون بهتر از یه جا زندگی کردن خدا بهت صبر بده عزیزم میدونم چی میکشی نمیدونی من چقدر سختی کشیدم و ...

منم همینطور میگم بهش فقط یه اتاق اما دور از اینجا راحت باشم واسم کافیه

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
منم شرایط تورو داشتم عزیرم ی مدت کوتاه....از شوهرت لخواه با خانوادش صحبت کنه حداقل ی اتاق خونه رو بد ...

ب خدا منم همش منتظر اون روزی ام ک داریم از اینجا میریم وای از الان بهش فکر میکنم کلی ذوق و شوق دارم یعنی میشه منم اون روزو ببینم😢والا همینجوری اینجا کلی حرص میخورم از اینورم ک بچه دار نمیشم بدتر دیونه شدم یعمی بچه داشته باشم ی کم انگیزه میگیرم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها همیشه مشکلات هستتتت.. ولی سعی کنید همیشه ارامش داشته باشید همیشه بهتون خوش بگذره و از داشته هاتون لذت ببرید 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب خدا منم همش منتظر اون روزی ام ک داریم از اینجا میریم وای از الان بهش فکر میکنم کلی ذوق و شوق دارم ...

ایشالا دوتاش برات اتفاقا میوفته به زودی عزیزم

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔