2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
@فاطمیا_بانو    چی شد عزیزم باردار شدی؟

سقط کرده انگار 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ب نطرتون من چیکار کنم با مادرشوهرم؟اصلا جواب تلفن نمیده...یک ماه و نیمه(،ما قباا هر روز یا ی روز درمیون یک ساعت نیم ساعت حرف میزدیم)از وقتی ی مدت پیششون زندگی کردم حالا اومدم ی شهر دیگه ک محل کار شوهرمه هرچی زنگ میزنم جواب نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته زندگی با خانوادا همسر خانواده شوهر من یک اومدن خونه مون موندن پدر شوهرم کلی اذیت کرده اشکم ...

ببین ما چی میکشیم من خر اصلا زبون نداشتم تازگیا یه کم ج میدم مادرشوهرم نقطه ضعفمو میدونه تا یه چیز میشه جلوم گریه میکنه ک من دلم براش بسوزه و حرفشو گوش بدم😒

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2728
بهترین کارو میکنی... این مادرشوهره یا دشمن 😐

خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه😒😒😒خدا کنه زودتر برم از دستش راحت بشم اینجا هر روز صبح تا شب باید ببینمش همشم صدام میکنه پدرمو دراورده والا😒😒

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
واسه من ک تا فهمید کیست دارم برگشته میگه بیچاره پسرم اصلا شانس نداره همه زود بچه دار میشن واسه مام ا ...

آخ که نمیدونی من برای خانواده گرگ صفت شوهرم چه کارایی که نمیکنم شبا از کمردرد بی خوابم😔

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
2738
مادرشوهر منم انرژی منفیه کلا بهش میگن خدای انرژی منفی واسه همه چی و همه کس اینطوریه ها دیروز زنگ زده ...

دقیقا واسه منم از اول ک نمیخواستیمم همش میگفت اینا حتما باردار نمیشن انقدر گفت ک واقعا سرمون اومد

ب نطرتون من چیکار کنم با مادرشوهرم؟اصلا جواب تلفن نمیده...یک ماه و نیمه(،ما قباا هر روز یا ی روز درم ...

خب رفتی اونجا ازش بپرس.. یا با گوشی شوهرت زنگش بزن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
ای بابا چه بد خدایی مادرشوهر من نازنینه.ناهارم برام میفرسته خخخ میدونه دیربلند میشم واون ناهارش اون ...

ب خدا حسابی قدرشو بدون من اگه مادرشوهرم خوب بود عمرا از اینجا پا میشدم ک برم

بچه ها فکر نمیکنیدددد ک باید از اول جلوشون وامیستادید😡

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب نطرتون من چیکار کنم با مادرشوهرم؟اصلا جواب تلفن نمیده...یک ماه و نیمه(،ما قباا هر روز یا ی روز درم ...

بیکاری ؟زنگ نزن بهش

جواب نمیده تو هم محل نده 

هر وقت زنگ زد دعوتت کرد برو خونه شون 

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه😒😒😒خدا کنه زودتر برم از دستش راحت بشم اینجا هر روز صبح تا شب باید ببینمش ...

مثل منننن از بس واسش کار کردم کمرم درد میکنه همش واسه عید هم از چهارپایه افتادم حس میکنم انگار کمرم شل شده بچه دار نمیشم😭😭😭

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️