2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266988 بازدید | 35847 پست
دکتر نگفته خودم میخوام بخورم دکتر من شماییید😁😉

خب پس از گوگل بپرس من نشنیدم اسمشو 😂

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
مثل مادر شوهر من هر چی استرس اون به من میده خسته شدم از دستش دیوونم کرررررده

وای دقیقا خود منی😂😂منم همه ی استرسام از اوناست یه سری ب شوهرم گفتم والا مستاجری از این بهتره خخخ ایشالا زودتر صاحب خونه بشیم من از شوهرم قول گرفتم ک عید 1400خونه ی خودم باشم😀فقط ب همین دلمو خوش کردم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس از گوگل بپرس من نشنیدم اسمشو 😂

ضد افسردگیه

نشاط اوره😅

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2742
خیلی خیلی خیلی سخته فک کن همیشه باید لباس بلند تنت کنی. چون واقعا من خجالت میکشم ازاد بگردم دو تا ب ...

عزیزممممم انشاا.. زودتر خونه دار شییی 😍

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
خیلی خیلی خیلی سخته فک کن همیشه باید لباس بلند تنت کنی. چون واقعا من خجالت میکشم ازاد بگردم دو تا ب ...

منم شرایط تورو داشتم عزیرم ی مدت کوتاه....از شوهرت لخواه با خانوادش صحبت کنه حداقل ی اتاق خونه رو بدن ب شما و هرشب رو انجا بخوابین و اینقد جا ب جا نشین..درکت میکنم عزیزم.واقعا سخنه.منم مشکل توروداشتم..تازه ی ماه دیگه اسباب کشی دارم میریم خونه خودمون تو ی شهر دیگه‌...خیلی حس خوبیه

2738
خوش به حال خودم مادرشوهرم واقعا ماهه.راجب بچه هم اصلا چیزی نمیگه تازه میگه زوده😊

واسه من ک تا فهمید کیست دارم برگشته میگه بیچاره پسرم اصلا شانس نداره همه زود بچه دار میشن واسه مام اینجوری شده😒من حق دارم ب این زن لعنت بفرستم یا نه خدا ازش نگذره چقدر با حرفاش دل منو شکونده بازم منم ک همه کار واسش میکنم ب خدا کارای خونشم از رو دلسوزی انجام میدادم ولی همش اشتباه بود فهمیدم خوبی سرش نمیشه الانم خودم سرد شدم دیگه باهاش نمیشنم حرف بزنم و سرد رفتار میکنم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
وای عزیزم خیلی سخته درکت میکنم ب خدا با اینکه تو یه اپارتمانم بازم دیونه شدم چ برسه ب اینکه تو یه خو ...

خیلی سخته زندگی با خانوادا همسر خانواده شوهر من یک اومدن خونه مون موندن پدر شوهرم کلی اذیت کرده اشکمو درآورد خواهرشوهرمم هر چی دلشون خواست بی دلیل گفتن اوایل گریه میکرد آخرسر جوش آوردم خیلی مودبانه جوابشونو دادم پدرشوهرم مجبور شد ازم عذر خواهی کنه مادرشوهرمم میزد توسرش گریه میکرد تشریفشون رو بردن خونه شون فقط گفتم تهمت دزدی زدید هیچی نگفتم شهرستانی شهرستانی گفتید هیچی نگفتم عذادارم هی فیلم عروسیمو گذاشتید نگاه می کنید هیچی نمیگم دیگه حد خودتون رعایت کنید والا😡😡😡

خدا به دادتون برسه که با خانواده شوهر زندگی می کنید من طاقت نمیارم هی جلو یکی خم و راست بشم اخرم طلب کار باشه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
از نظر علمی ثابت نشده که بالا نگه داشتن پا مهم باشه... ولی برای اونایی ک سرعت اسپرم پایینه بهتره ده ...

ادرار انجام بشه ک هر چی بوده میریزه بیرون واسه احتیاط میگن یه کم نگه دار

بابت کیستات دکتر قرصی نداد؟دکتر تو راجب کیستات چی گفت؟اخه من بعضی جاها خوندم ک میگن اول کیستا رو بای ...

والا گفت حیفه فولیه خوبیه .اقدام کن اگه گرفت مراقبتم .بعد گفت اگه پری شدی ک ال دی بخور یه ماه بعد بیا

به زودی مادر میشم😊خدا اینو میخاد
2706