2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
منم تنبلی شدیددد دارم میشه بگین چه قرصی مصرف کردین برا حاملگی؟

بستگی داره عزیزم اگه پریودت نا منظمه قرصای پروژسترون و اگه وزنت و چربی بدنت زیاده متفورمین ک سوخت ساز و چربی دور رحم رو از بین میبره و برای باروری بی تاثیر نیست . 

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑

راسی خانومی ک رفتی زیارت تو روخدا منم دعا کن😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏 انقد محتاجم ب دعا البته دوستای گلمم دعا کن تواین تایپینگ همه منتظر نی نی ان 

اونایی هم ک حامله ان انشالله هم خودشون هم نی نی شون رو خدا حفظ کنه سالم بچشون رو ب دنیابیارن و بغلش کنن

خدایا ممنون ازت ک منو ب آرزوم رسوندی شکرت😍❤مواظب نی نی تو دلم باش❤❤❤😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره عزیزم اگه پریودت نا منظمه قرصای پروژسترون و اگه وزنت و چربی بدنت زیاده متفورمین ک سوخت سا ...

مرسی از راهنمایت گلم

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
ان شاالله هرچی مصلحتته همون بشه وهمین ماه نی نی داشته باشی😍😍

قربونت یسنا جونم💋💋💋💋❤❤ انشالله تو هم این ماه مامان بشی😍

2731
قربونت یسنا جونم💋💋💋💋❤❤ انشالله تو هم این ماه مامان بشی😍

خدا از دهنت بشنوه😍😍 موعدت زیاد مونده؟دلمونو شاد کنی

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2740
بله عزیزم

خیلی خوش اومدی عزیزم ان شاالله به زودیم مامان شی الهی😍😍😍

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
خدا از دهنت بشنوه😍😍 موعدت زیاد مونده؟دلمونو شاد کنی

اره چهارده روز مونده البته قرص دوفاستون میخورم ب خاطر همین میگم  دکتر بهم گفته از ۱۴ پری ب مدت ۱۴ روز بخورم

پریودامو منظم کرده امشب ک خوردم الان از اون یکی هفته هم بعد اینک پاک شدم یه شب در میون نزدیکی دارم

خیلی خوش اومدی عزیزم ان شاالله به زودیم مامان شی الهی😍😍😍

قربونت بشم الهی

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
عزیزم شما میدونی چطور تاپیک قبلیو بروز کنیم ؟

مصی جونم  اول این که به تاپیکمون خیلی خوش اومدی،کدوم تاپیک عزیزم؟والا منم زیاد وارد نیستم

اون یکی ماه اصن فولیکول نداشتم این ماه رو هم نمیدونم😭😭😭😔😔😔 باز دکترم رو عوض کردم چون دور بود نمیتونستم هرماه برم پیشش  این یکی هم ک گفته ماه بعد اگ پری شدی روز سومش ازمایش بده دو روز بعد پاک شدنت سونو رنگی 

تازه آز داده بودم اونو قبول نکرد گف کمه😕

اره چهارده روز مونده البته قرص دوفاستون میخورم ب خاطر همین میگم  دکتر بهم گفته از ۱۴ پری ب مدت ...

امیدت بخدا باشه ان شاالله به زودی تو،فاطیماجون،سوگند،دینا،نایک،بانوی سرخ،بهار،معصومه، وهمه ی منتظرای عزیز دامنتون سبز میشه بعدشم من کنار شماها،ولی یادتون نره بازم خدا هست😍😍😍😍😍😍😍

2706