2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
سلام دوستام❤ منم امروز وقت پریودمه حس پریودی دارم صورتم مث هرماه جوش زده و سینه ام بادکرده درد میکن ...

انشاالله   باردار  باشی.   اگه   بودی   خبر  بده  که ماهم  خوشحال  و امیدوار بشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم حتما میرم گلم چشم هواسم هست من خودم اطلاعاتم راجع به این چیزها خوبه ولی بازم چیزایی میشن ...

وای چه جالب با فاصله ی چند ماه . من نشنیده بودم برام جالب بود

ان شاالله که اتفاقای خیر و خوب واست بیوفته به زودی

من که بی بی چک نمیزنم هرماه شصت تا میخرم😁این ماه نمیخرم از یه خط دیدن و نا امید شدن دیگه خسته شدم

این حرفارو به منم میزنن و منم یک ساله دنباله درمانم اما هنوز حامله نشدم

همه چیز دست خدا هست 

من از حرفای بی منظورم حتی دیگه دلم میشکنه و ناراحت میشم

خدا کنه زودتر دامن هممون سبز بشه به راحتی و به دلخوشی نی نی بیاد بغلمون

2731
ممنون عزیزم اره بلافاصله اینجوری شد، امیدوارم همینجوری باشه که میگید، الان نجف هستم این بی بی چک رو ...

وای عزیزم خواهشا برای همه دعا کن

سوگند جون

یسنا ی عزیز

دینا خانم

نایاک

گیلاس جون

همه و همه که الان اسمشون یادم نیست .  دعا کن همه منتظرای این تاپیک به حق بابالحوائج زود به مراد دلشون برسن . 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
این حرفارو به منم میزنن و منم یک ساله دنباله درمانم اما هنوز حامله نشدم همه چیز دست خدا هست  ...

انشاالله خیلی زود نتیجه میگیری عزیزم 

صبر کن و توکل داشته باش

خدا بزرگه

روزی دهنده هست

برای همه ی ما یه نی نی مقدر کرده و به وقتش میده

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2740
سوگند واقعا ناامیدی بدترین گناهه... توام ب همین زودیا مامان میشیییی.... 

سارا من وقتی ک سالم بودم بچه دار نمیشدم الان ک هم تنبلی دارم هم کیست دیگه چ توقعی باید داشته باشم امیدوارم ک بشه

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

❤❤❤من هفته ی پیش خیلی دستشویی میرفتم ادرارم زیاد شده بود 

الان بیشتر گلاب به روتون بیرون روی دارم 

و تخمدانمم خیلی تیر میکشه 

صبح ها هم‌با حالت تهوع بیدار میشم 

تا دستشویی نرم حالم بده 

کمرمم خیلی درد میکنه 

دیگه هرچی خدا بخواد 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2706