2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266971 بازدید | 35847 پست
ایشالا گلم😍😍😍😍😍😍😍

فدای تو عزیزم ❤ ❤ ❤ ان شاءاللّه تیکر شمارو ببینیم😍😍😍😍

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فدای تو عزیزم ❤ ❤ ❤ ان شاءاللّه تیکر شمارو ببینیم😍😍😍😍

قربونت ایشالا این تایپک پر بشه از تیکرای آبی و صورتی😍

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
سلام خواهشا کمک کنید من این ماه واسه بارداری اقدام کردم الان ۲۴ پری هستش سینه هام درد میکنه یبوست د ...

عزیزم‌تجربه ۵ ماهم میگه که به علائم دل خوش نکن فقط منتظر تاخیر باش ایشالا که مامانی گلم.😍من ماه اول ۴ روز به پری خون هم دیدم اما سرموعدم پری اومد

عزیزم این بیمارستانا که گفتی کدوم شهرن؟

تهران عزیزم ❤ 

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
قربونت ایشالا این تایپک پر بشه از تیکرای آبی و صورتی😍

ان شااااااااااااااءاللّه 😍😍😍😍😍

2740

سلام دوستان خوبینننن من اون کاربریم نمیادباکاربری جدید اومدم ولی بازم یاسمینا هستم😂بچه ها دردسینه دارم خفیفه کلومفین خوردم اینماه گاهی ام حس میکنم الانه ک شکمم و تخمدونام بترکه انقدک بادکرده 

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی😭😭😭؟؟اخه میگن دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولد شدس...🤲🤲🤲
سلام دوستان خوبینننن من اون کاربریم نمیادباکاربری جدید اومدم ولی بازم یاسمینا هستم😂بچه ها دردسینه د ...

یاسمینا جان حتما با دکترت مشورت کن شاید خدایی نکرده هایپر شدی🙊🙊🤦‍♀️

عزیزم این بیمارستانا که گفتی کدوم شهرن؟

اما گفتن تمام بیمارستان های دولتی کشور که مرکز ناباروری دارن همینه شرایطش

باردار شدی؟

هنو منو نشناختی بنیتا😳من از ده تا حرفم نه تاش شوخیه😆نه بابا برا بالا بردن روحیه بروبچ گفتم😝

هنو منو نشناختی بنیتا😳من از ده تا حرفم نه تاش شوخیه😆نه بابا برا بالا بردن روحیه بروبچ گفتم😝

چند لحظه خوشحال شدم 

انشالله زودی مامان بشی عزیزم شوخی شوخی ببینی مامان شدنت جدی شد😘😘😘

من که دندونم به عصب رسیده دردش پدرمو درآورده فعلا به اقدام و بچه نمیتونم فکر کنم 😥😥

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2706