2737
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266971 بازدید | 35847 پست
بازم فکر نمیکنم مشکلی باشه بنظرم طبیعیه😕به غیر ازماه آخری که زودتر شدی و اونم مشکلی نیس بقیشم اوکیه ...

دکترم بری تا یک هفته جلو وعقب شدن رو طبیعی میدونن.توکل به خدا زودی مامان میشی عشقم خودتو درگیر نکن و به چیزای منفی فکر نکن فداتشم😘

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
ایشالله من دریت و حسابی اقدام نشداتم چون همسرم جنسیت براش مهم بود فقط روزای تخمکگذاری بوده رابطه&nbs ...

ایشالا فولی تپل داشته باشی و همین ماهم بگیره همون چیزی که میخواین بشه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما كسي ميدونه هزينه ازمايش هورمون روز سوم پريود چقدره؟؟؟با دفترچه 

عزیزم منم‌اطلاعی ندارم ی کم دیگه که بچه ها بیان راهنماییت میکنن😘ایشالا زودی مامان شی.چن وقت اقدامی؟

ایشالا فولی تپل داشته باشی و همین ماهم بگیره همون چیزی که میخواین بشه😍

امین 

برا خودم جنسیت مهم نیست  فقط سالم و صالح باشه و دامنم  سبز شه .بچه برا مادر فرقی نداره جنسیتش

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2731
ایشالله من دریت و حسابی اقدام نشداتم چون همسرم جنسیت براش مهم بود فقط روزای تخمکگذاری بوده رابطه&nbs ...

امضات چه فداکارانست😍ایشالا خودت اول همه ی ما مامان شی😍🤗😘

امضات چه فداکارانست😍ایشالا خودت اول همه ی ما مامان شی😍🤗😘

خواهش میکنم حس واقعی منه .ایشالله خدا دامن همه منتظرا رو سیز کنه برا همه خانومهای نی نی سایت سر نماز دعا میکنم اگه خدا قابل بدونه و حاجت همه رو بده

امین  برا خودم جنسیت مهم نیست  فقط سالم و صالح باشه و دامنم  سبز شه .بچه برا مادر فر ...

شوهر منم عاشق دختره قبل اقدام ی سری رژیم هارو رعایت کردیم اما وقتی دیدیم نشد دیگه بیخیال جنسیت شدیم.هرچی خدا بده خوبه😊سالم وصالح باشه.اما هنوزم شوهرم عاشق دختربچه های تو خیابونه😍کاش بشه خوشحال شه

2738
شوهر منم عاشق دختره قبل اقدام ی سری رژیم هارو رعایت کردیم اما وقتی دیدیم نشد دیگه بیخیال جنسیت شدیم. ...

منم میگه پسر .

خودم دوس دارم پسر 

ولی دختر عشقه واقعا خدا هرچه بده راضی ام و نوکریشو میکنم

اینم تاریخاش از فروردین ۳فروردین ۵اردیبهشت ۳خرداد(شروع اقدام) ۱تیر ۳۰تیر ۲۸مرداد ۲۸شهریور ۲۴ ...

عالیه پریودات مشکلی نداری

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇
سلام عزیزان.فردا موعد پریودمه توی این شب عزیز برام دعا کنید که ناامید نشم.توی فامیل من همه چون به را ...

عزیزم باردار شدی؟

رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ😇😇

سلام خانوم خوشگلا....😍😍

سارا جون دکترم قرص جلوگیری داد برای یک ماه تا بعدش دوباره پروسه رو شروع کنم

اون تاپیکی که گفتی زدم دوستان بیمارستان شریعتی و یاس رو معرفی کردن که دولتیه و کادر خوبی داره و 85 درصد هزینه هاشو دولت پرداخت میکنه،البته بیمارستان مهدیه م شرایطش همینه ولی خب زیاد تعریفی نداره مثه اینکه.... 

امروز پیش دکترم بودم فهمیدم وقت iuiمن چنتا سوتی داده که نگرفته...البته احتماله🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️خدا عالمه

دارم میرم بیمارستان یاس برای دکتر اکبری وقت بگیرم که هم تحصیلات عالیه داره هم داخلی هم خارجی رییس بیمارستان آرشه و رییس بخش ivf بیمارستان یاس و کلی سمت های دیگه تو گروه های تحقیقاتی و.... 

خلاصه که خیلی دهن پر کنه رزومه ش،دیگه ببینیم خدا چی میخواد

ولی ivf هفت میلیونی که با دارو هشت، نُه تومن میشه تو پیامبران، و یاس و شریعتی دو میلیونه😍

توکلم به اوستا کریمه،خودش یه سه قلوی ترگل ورگل صحیح و سالم بهم ببخشه که بدجور عاشقشم😍😍😍😍😝😝😝😝😝

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
سلام خانوم خوشگلا....😍😍 سارا جون دکترم قرص جلوگیری داد برای یک ماه تا بعدش دوباره پروسه رو شروع ک ...

ایشالا گلم😍😍😍😍😍😍😍

2706