2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266972 بازدید | 35847 پست
ایوووووووووول بابااااا😍😍😍😍😍😍😍😍 ماماا شدیییییییییی فسقلیت مبارک 😙😙😙😙😙😙😙😙

استاتر

مبارکت باشه

اولای تایپکتو خوندم

همون ماه بار دار بودی؟؟

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
استاتر مبارکت باشه اولای تایپکتو خوندم همون ماه بار دار بودی؟؟

نه عزیزم ماه بعدش.. با امپول فوستیمون و hcg 😙😙

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم ماه بعدش.. با امپول فوستیمون و hcg 😙😙

بسلامتی انشالله بیاد بغلت 

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
بسلامتی انشالله بیاد بغلت 

مرسییییییییی انشاا.. توهم  ب هرچی ارزو داری برسی😍

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728
سلام شیما جونی خوبی تو 😍😍😍😍😍😍عشقیاااااا... ممنون ک ب تاپیک سر میزنی هنوزم.رو ب راهی 😍

سلام به روی ماهت فدات شم 

مگه میشه دوستایی مثل شمارو یادم بره و سر نزنم فقط نمیدونم چی شده بود که نمیتونستم پیام بدم

هرروز پیام مینوشام ولی ارسال نمیشد 

شکر خدا بعلههه خیلی خوبم 

هرچند این ماه هیو قرص و امپولی استفاده نکردم ولی وضعیت روحیم خیلی خیلی خوبهه

خدا جونم شکرت که به این بندت رحم کردی و یه نی نی خوشگل تو دلم گذاشتییی😍😍.....نی نی جونم اینو بدون مامانی خیلی دوست داره💖💋
سلام عزیزمممم سایت ک هنگ بود من نمیتونسم بیام.تو خوب باشییی ما خوبیم 😘😘😍

خوبی عزیزم 

آره هنگ بود

سارا جان روز ۱۹ و ۲۱ لک های قهوه ای دیدم😍 احتمال داره لانه گزینی باشه؟

دل تو دلم نیست 

۶روز مونده تا پری

2740
عززززیزم مبارکه  ببین چند روز عقب انداختی؟ در ضمن برای اینکه خیالت راحت بشه ۴۸ ساعت بعد مجدد ت ...

مرسی گلم ایشالا قسمت شما😘😘😘😘

راستش من آخرین بار ۱۵ مرداد پری شدم باید ۱۵ شهریور میشدم ک نشده بودم از رفتم سونو رفتم منفی بود همش

بعد ۴ .۵ روز پیش دوباره سونو دادم ک گف مایع آزاد دیده شده من قبل اون اقدام داشتم ب احتمال زیاد اون گرفته

ولی خیلی متعجبم بدون پری شدن تخمک آزاد کردم 

تنبلی هم داشتم

من اين ماه اقدام كردم توهم حاملگى زدم تازه سه روزه پرى تموم شده نوك سينه هام تير ميكشه زير دلم حباب ميتركه تازه حالت تهوع هم دارم

من الان حدود ٤ماهه كه دخترم رو از شير گرفتم ولى سينه ام رو فشار ميدم شيرمياد اين كى خشك ميشه دكتر گفت حامله شى خودش خشك ميشه

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 
مرسی گلم ایشالا قسمت شما😘😘😘😘 راستش من آخرین بار ۱۵ مرداد پری شدم باید ۱۵ شهریور میشدم ک نشده بو ...

ببین به احتمال قوی تخمک گذاریت دیرتر از زمانی که فکرشو میکردی انجام شده،ولی جهت اطمینان لطفا حتما پیگیری کن و ۴۸ ساعت بعدش ببین خوب بالا رفته باشه ،عاشقتم که مامان شدی خانم الهی بخیر و خوشی میاد بغلت

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

عاخ که فدات ساراجون چقدر امیدوارم کردی،پس صبر میکنم تا ۱۰ مهر بلکه خدا خواست و از دادم و مثبت شد 

خیلی برام دعا کنید  

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

سلام دوستان

من چند روز با اين تاپيك اشنا شده بودم 

م مشكلي نداشتم و ماه اولم بود اقدام كرده بودم كه به ياري خدا ديروز ازمايش دادم مثبت بود و گفت هفته ديگه بيا سونو

از ته قلبم از خدا ميخام دامن همتون سبز بشه و مادر بشيد انشالا

فقط توروخدا اين همه دارو شيميايي نخوريد قديم كه اينا نبود فقط خوراكشون خوب بود و واي فاي نداشتن سعي كنيد با خوراك خودتون اماده كنيد

عزیزم نا امید نباش امکانش هست باشی ولی با بی بی چک نشون نده،چون من تجربشو دارم بهت میگم فقط آزمایش ب ...

والا چمدونم چی بگم بی بی که منفی بود. امروز ۳۷ پریودیمه. سابقه تاخیر هم خیلی دارم.   رفتم بالا کوه یه عالم هم بد بدو کردم. چای نبات زغفرون ایناهم خوردم که پری بیاد

2706