2737
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266989 بازدید | 35847 پست
بچه ها منم دیروز جواب آز گرفتم بتام ۶۶ شده ینی باردارم؟

ایوووووووووول بابااااا😍😍😍😍😍😍😍😍 ماماا شدیییییییییی فسقلیت مبارک 😙😙😙😙😙😙😙😙

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
اتفاقا مشکل زیاد دارم از ۱۴ سالگی پلی کیست هستم ،یکساله متوجه شدم دیابت دارم و انسولین میزنم متاسفان ...

عزیزدل افرین هیچوقت نباید ناامید بشییی..منم تپلم.. از اولم تنیلی داشتم شدید..یعنی یه بار 18 سالگی پری شدم دیگ قطع شد.. تا یکسال اینا ک رفتم دکتر .. 😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. منم امروز بی بی استفاده کردم. منفی بود حتی یه هاله خیلی کمرنگ هم نداشت که. دلم خوش باشه. خیلی ...

اره حلما جونم ..اصلا دکترا بی بی رو قبول ندارن چون مال بعضیا رو نشون نمیدهههه.چند روز دیگه دوباره بزن و برو از😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلتااامممممممممممم خوبید همگیییییییییی

ممن همیشه اومدم پیاماتون رو خوندم ولی نمیتونستم یام بدم یعنی پیام میدادم ولی نمیومدد نمیدونم چرا

خدا جونم شکرت که به این بندت رحم کردی و یه نی نی خوشگل تو دلم گذاشتییی😍😍.....نی نی جونم اینو بدون مامانی خیلی دوست داره💖💋
2742
ساراااا جون چیکار کنم به نظرت هنوز پری نشدمممم

برو از ..شاید بی بی نشون نده ..برو جای دولتی اگ بیمه ای رایگانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلتااامممممممممممم خوبید همگیییییییییی ممن همیشه اومدم پیاماتون رو خوندم ولی نمیتونستم یام بدم یعنی ...

سلام شیما جونی خوبی تو 😍😍😍😍😍😍عشقیاااااا... ممنون ک ب تاپیک سر میزنی هنوزم.رو ب راهی 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلااام بچه ها چرا هی سایت خرابه؟ 

من داره علائمم کمتر میشه یعنی این ماهم مامان نیستم عایا🙄

سینه هام فقط دیگه نوکش حساسه ،زیر دلم اروم تر شده دردش بجاش کمرم بیشتر درد گرفته،ترشحاتمم عادی شده دیگه زیاد و سفید نیس

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
بچه ها منم دیروز جواب آز گرفتم بتام ۶۶ شده ینی باردارم؟

عززززیزم مبارکه 

ببین چند روز عقب انداختی؟ در ضمن برای اینکه خیالت راحت بشه ۴۸ ساعت بعد مجدد توی همون ازمایشگاه بتارو تکرار کن،باید از ۱/۶۶تا ۲ برابر شده باشه،ان شاالله بارداری پر خاطره و بیخطری در راه داشته باشی گلبانو

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
2740
سلااام بچه ها چرا هی سایت خرابه؟  من داره علائمم کمتر میشه یعنی این ماهم مامان نیستم عایا🙄 س ...

بهتر کمردرد زیاد تو حاملگی خوبم نیسسسس..نه همین درد نوک سینت کافیه.. انشاا..حامله ایییی😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر کمردرد زیاد تو حاملگی خوبم نیسسسس..نه همین درد نوک سینت کافیه.. انشاا..حامله ایییی😍😍😍

عاخ الهی فدات چقدر امیدوارم کردی پس تا ۱۰مهر امیدوار صبوری میکنم

سلااام بچه ها چرا هی سایت خرابه؟  من داره علائمم کمتر میشه یعنی این ماهم مامان نیستم عایا🙄 س ...

سایت اعصاب منم خورد کرده همش هنگه چند روزه 😕😕😕😕😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره گلممممم بایدم امیدوار باشیییییی 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دستم خورد ب پیامت پاک شد.. دویاره پیامتو بفرست 😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Shodam golam bade 14 rooz

منا زیر نظر دکتر چرا نمیری؟ باید دارو بخوری تاخیرات زیادن ک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706