2733
2739
عنوان

لطفا بگين تصميمي ك گرفتم درسته يا ن+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برام عجیب بوود 🙄 .. 

برا همه عجيبه باورت ميشه حتي ورزشيم ك ميكنم ب انتخاب خودم نيس؟ميگه بايد ياد بگيري از خودت دفاع كني كلا اينو كرده تو سرم ك همه ميخوان بهت اسيب بزنن 

ن مجردم اما ي جورايي نامزد دارم

ینی چی یه جورایی ؟ عقد نیستی؟ اخه تاپیکای قبلت راجب قرص اورژانسی و  بارداریه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2731
چرا اولش میگه نمیخواد امروز بیای سرکار  بعد میگه چرا سرکار نیستی؟ پیش باباتم کار میکنی ینی؟

اره پيش پدرم كار ميكنم روزايي ك كار بيرون داشته باشه لطف ميكنه ميگه اونارو انجام دادي نيا سركار ديگه برو خونه😏

ببین خواهرنه بهت میگم..با دوسپسرت اشتباه کردی رابطه داشتی اونم کاامل و الان دختر نیستی ک حتی شک ب بارداری کردی..و مطمینم نامزدت نیست و فقط دوسپسره و اون پسر عمرا نمیاد بگیرتت..و اینکه الان میخوای فرار کنی فقط بدبخت تر میشی..همین ب همه اینا یه مهره فراری هم میخوره

بیبی چکم تولد امام حسین مثبت شد😍خدایا شکرت
2738
برا همه عجيبه باورت ميشه حتي ورزشيم ك ميكنم ب انتخاب خودم نيس؟ميگه بايد ياد بگيري از خودت دفاع كني ك ...

چرا میزاری بت زور بگن .. ت هم خود ازاری داری مث من با زبونت از خودت دفاع کن .. اگ روز اول میگفتی ن یا.. اینقدر پرو نمیشدن 🙄

ینی چی یه جورایی ؟ عقد نیستی؟ اخه تاپیکای قبلت راجب قرص اورژانسی و  بارداریه

عقد نيستم اما نامزد كردم و راجب اونم الان استرس دارم

دخولي نبوده ولي فك كنم امكانش هست

عقد نيستم اما نامزد كردم و راجب اونم الان استرس دارم دخولي نبوده ولي فك كنم امكانش هست

ن نیس نگران نباش

چرا میزاری بت زور بگن .. ت هم خود ازاری داری مث من با زبونت از خودت دفاع کن .. اگ روز اول میگفتی ن ی ...

اخرين باري ك گفتم ن اول سيلي خوردم بعد كلي تحقير شدم ك تو بي عرضه اي و....بعدشم انقد بهم سخت گرفتن دور از جونت خودم افتادم غلط كردن و برگشتم

ازمايش چند وقت بعد نشون ميده عزيزم؟

بکارت نداری؟ چون میگی دخولی نبود میپرسم بی بی چک زدی؟ 

2706