2733
2739
عنوان

لطفا بگين تصميمي ك گرفتم درسته يا ن+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 67 پست
پدر من سختگيرياش برا منه فقط با بقيه اينطوري نيس حتي با خواهرم  من جاي پسر نداشتشم مثلا تاحالا ...

عززیزم با یکی ک بابات اونو خیلی قبول داره حرف بزن .. ک با بابات حرف بزنه .‌.. شاید اینطوری خوب شه نمیدونم پیشنهاد عاقلانه ایی هست یا ن ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عززیزم با یکی ک بابات اونو خیلی قبول داره حرف بزن .. ک با بابات حرف بزنه .‌.. شاید اینطوری خوب شه نم ...

بنظر پدرم فقط خودش كار درست رو راجب من انجام ميده و از تنها كسي ك خيييييييلي حرف شنوي داره مادرمه ك اونم از اين شرايط من كاملا راضيه ميگه ولت ميكنه ميره حداقل بتوني گليم خودتو از اب بكشي نميدونم اگه ولم ميكنه چرا تو اين ٦سال نكرد يا اصرار خودش چي بود برا بودن باهاش و نامزدي ميگفت پسر خوبيه الان ميگخ خوبه ولي كلا ب مردا اعتباري نيس

2728
بنظر پدرم فقط خودش كار درست رو راجب من انجام ميده و از تنها كسي ك خيييييييلي حرف شنوي داره مادرمه ك ...

تاحالا نگفتی خسته شدم .. اذیت میشم.. چرا فرق میزارین بین بچه هاتون .. ؟؟!!

تاحالا نگفتی خسته شدم .. اذیت میشم.. چرا فرق میزارین بین بچه هاتون .. ؟؟!!

چرا اما انقد مسخرم ميكنن و انكار الكي ميكنن ك بيخيال شدم 

جلو بقيه كارمنداش ك البته زيادم نيستن بهم ميگه بيكار نچرخ برو مثلا فلان كارو انجام بده در صورتي ك رشته من هيچ ارتباطي ب شغلش نداره ولي بايد كار خودشو ياد بگيرم بهم ميگه خيلي دارم در حقت لطف ميكنم وقتيم اعتراض ميكنم ك چرا پس با خواهرم اينجوي نيستين ميگن اون روحيش حساسه لطيفه و....

گلم فرار از خونه ی خودت هرگز درست نیست. از کسی که پدرت قبولش داره بخواه با پدرت صحبت کنه، و اگه میتونی خودت با پدرت حرف بزن و بهش بگو دوست نداری اونجوری باهات رفتار کنه ..

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2738