2733
2734

من اگه عروسم بچه دارنشه حالا باهرمشکلی اصلا از بارداری پیشش حرفی نمیزنم مادرشوهرم هی جلو آجیم از بچه وبارداری و دوا درمون میگه آجیم جاریمه..‌ ودیگه اینکه هیچوقت واسه زن زائو نهار شلغم نمیذارم یا اینکه نهار فلافل شام شیر برنج😕😕 واسه من گذاشت من باهاشون زندگی میکردم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

خداییش هر کار برام نکردن،بهترررررین رو انجام میدم،کاری میکنم باهام دوست باشه، دخالت نکنم،سرک نکشم،ب دخترام اجازه دخالت ندم،بهترین باشم واسش تا احساس شاد بودن کنه،اون هم دلش خوشبختی میخواد پس من موظفم،و تربیت درست بچه م،ان شاالله ک برسه ی همچین روزی برام😍😚

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سلیته ای بشم همتا نداشته باشم اول از خونشون کلید میزنم میرم خونشون رو میگردم وقتی نبودن.اول اولویت پسرم خودمم بعد زنش.فحش میدم 

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
مادرشوهرمنم همینطور.خیلی ماهه.هیچ بدی ۸سال ازش ندیدم

خدا حفظش كنه❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

یک سره توزندگیشون دخالت می کنم😄همش تیکه میندازم😁عیب های خانوادشوسرکوبش می کنم😎ازاول عروسیشون میگم پس کوووووو این نوه من🤣پسرموپُرمی کنم میندازم به جونش😀خلاصه که عاصیش می کنم اونام آخرمیندازنم سالمندان بااین اخلاقم😄

امروز ساعت دو ظهر داشتم از تشنگی میمردم یه گدا دیدم داشت آب میخوردگرفتم تا تونستم زدمش گفتم ما برای درک وضع شما داریم روزه میگیریم. بعد شما خودتون آب میخورید.😂

من سعی میکنم همه عروساموبه یه اندازه دوست داشته باشم به یه اندازه اهمیت بدم کارگرخونم ندونمش.باردارشدخوب هواشونگه میدارم ناراحت نشه جیزایی که هوس کردوازش بپرسموبراش بپزم 

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
2738

من کاری به کاری شون ندارم میزارم خوش باشن هر وقت خواستن بیان هروقت خواستن نیان مهم اینکه خوشبخت باشن 

هزارتا حرف براش درنمیارم 

برای سلامتی همه ی نی نی ها صلوات🙏ابلفضل عاشقی مشکل گالماز😢
2706