2733
2734
عنوان

عادت باحال شوهرا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32738 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا سرویسم کرده الکی حساسیت نشون میده هی میره گازو چک میکنه چرب باشه میگه این چرب شده هااا .وسواسی ...

چه سخت

ماازاول عهدکردیم کار بیرون با شوهرم کار خونه با من دخالتم نمی کنیم مگر اینکه دیگه خونه خیلی درهم برهم باشه غر بزنه

باهاش صحبت کن حالیش کن که خودت حواست هست وایشون خیالش راحت باشه

من شیعم،حیدر آقامه  
مام حرمتای بینمون شکسته😔😔 بیخیال مال مام اینجوری بود دیگه

مشکلتون سر چی بوده خب؟من خیانت کرد ...البته خودم خیلی گند قبلش اذیت داشتم که بازززم خودش باعث میشد.اما بدجور شکوند منو خیلی شکستم خیلی حقم نبود😔😔😔 

2731

دوست نداره کسی به غیر از خودش حتی من شرتشو بشوره 

بشقاب غذاشو با قاشق چنگالشو بد از هر وعده غذا میبره میشوره 

درصورتی که لباساش شلوارش تو خونه ولو میکنه  

رو دستای پسرمم خیلی حساسه 1 ساعت یبار میبره میشوره  دستاشو 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2740
میگوزه زرت و زرت یا دستشو میکنه تو دماغش میندازه اینور و اونور😣 تو خونه صدوهشتاد درجه عوض میشه شخصی ...

ووووووی

شوهر منم

تو دوران عقد تو املاکی نشسته بودیم، یارو داشت توضیح میداد، شوهرم دست کرد تو دماغش! 

هیچی اومدیم بیرون دعوا کردم، عصبی شده بودم! 

خخخخ خدا نکشتت بغض داشتم یهو خندم گرفت

خوشحالم ک خندیدی... ولی راست گفتم شونه هاشم کج میکنه هربار ب یه طرف ...اگر دوست داشتی حالا ک باعث خندت شدم از ته دل به خدا بگو مشکلمو حل کنه تا دغدغه نداشته باشم...میبوسمت دوست خوبم😘

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊
چه سخت ماازاول عهدکردیم کار بیرون با شوهرم کار خونه با من دخالتم نمی کنیم مگر اینکه دیگه خونه خیلی ...

داره میبینه کاملا همه جا مرتبه ها به زبونم میاره میگه بسه بشین چقدر ور میری.عادت کرده دیگه یهو قاط میزنم میگم‌مگه من‌به تو تذکر میدم بیرون چطوری کار کنی؟؟؟تو هم دخالت نکن دو روز خوبه باز از اول😁

بعضی مردا گاهی اونجاشون میگیرن تو دست باهاش بازی میکنن😬😬😬 البته از رو لباس. 

خخخخ 

آره بیتربیتا خیلیاشون اینجورین 

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2706