2733
2739

پیشاهنگ فرمانیه ، جنب کوه نور چطوره به نظرتون؟ کسی می شناسه؟ من تو اینترنت البته مطالب سه سال قبل خوندم بچه ها رو میزنن و داستانی بوده، اگه حتی کم هم باشه من نمیخوام پسرم اونجا بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فعلا بچه ندارم😢 ولی اگه کسی بخواد بچمو بزنه خودم حسابشو میرسم

به قول بهاره رهنما تکونش میدم😆

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2740
فکر میکنم تو اکثر مدارس پسرونه یک گوشمالی کوچولو بعضی بچه ها را میدن ولی نه به شدت،چون خودم بارها تو ...

وووووییییی بچه های ما نازک نارنجی آن،  اصلا تحملش ندارم من 

فکر میکنم تو اکثر مدارس پسرونه یک گوشمالی کوچولو بعضی بچه ها را میدن ولی نه به شدت،چون خودم بارها تو ...

حتی غیر انتفاعی ها؟

اینهمه پول میگیرن که با زدن بچه رو مودب کنن؟؟

بیخود میکنن

داداشم کلاس اول بود اونموقع ناظمش دم در نگهش داشت چون دیر رفته بود وقتی فهمیدم فرداش رفتم دهنشونو صاف کردم که به چه حقی بچه رو نذاشتین کلاس بره!!! 

گفتم بچه کلاس اولی دیر برسه خونوادش مقصرن نه خودش باید با ما تماس میگرفتین و حق چنین کاری نداشتین بچه افسرده میشه از مدرسه....معذرت خواهی کردن

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
2706