1147
1226
عنوان

با این دندونای کج وکوله چکار کنم

310 بازدید | 39 پست

ارتو دنسی که خیلی طول میکشه روکش هم که شنیدم خوب نیست آیا راه دیگه ای هست؟اگه راهی هست قیمتش حدودن چقدره؟

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
8

من فقط یه دندونم خیلی تو ذوق میزنه ولی نمیخام لمینت کنم، خیلی بد میشه، هرچیم که خرج کنن بازم خیلی از نزدیک تابلوعه، فقط شاید برا عکس یا از دور خوب باشه، یه دونه رو سیم کشی هم نمیکنن😐

الهی دست حق باشه پناهت 🙏 گلای رازقی تن پوش راهت 💐 الهی برکت سفره ت بمونه 🌞 همیشه زندگی باشه به کامت 🎆🎉
شنیدم بعد یه مدت چسب باز میشه و غذا میره زیرش 

قبلشم کلی دندون رو میتراشن، دردش به کنار به مینای آسیب میرسه و تا آخر عمرت دیگه حساسه هی باید رعایت کنی

الهی دست حق باشه پناهت 🙏 گلای رازقی تن پوش راهت 💐 الهی برکت سفره ت بمونه 🌞 همیشه زندگی باشه به کامت 🎆🎉
1167
عزیزم هر دندونی رو برای مرتب شدن نمیشه لمینیت کرد.بعصی دندونا تنها راهشون ارتودنسیه.منم ارتودنسی کرد ...

عزیزم میشه بگی هزینش تقریبا چقدر شد؟ 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که تا به حال ندیدیمشون
عزیزم میشه بگی هزینش تقریبا چقدر شد؟ 

برای من ۹و۵۰۰

البته هزینه های کنارم دارم.مسواکش ۵۰تومنه.برس بین دندونیش ۸۰ تومنه.اگر دندون کشیده داشته باشی ک خب هزینه اونم هست.

ولی این قیمت ارتودنسی ک گفتم مال قبل عیده.بعد عید گرون میکنن.نمیدونم الان چقد شده.معمولا ی تومن میره بالا.

ولی قسطی حساب میکنن.من ۳ تومن اول دادم بقیشو ماهی ۳۰۰ میدم

برای من ۹و۵۰۰ البته هزینه های کنارم دارم.مسواکش ۵۰تومنه.برس بین دندونیش ۸۰ تومنه.اگر دندون کشیده دا ...

اوووف چقدر زیاد 😞😞داداشم نیاز به ارتو داره به نظر شما چه سنی مناسبه؟؟

مرسی از راهنماییت عزیزم 😘

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که تا به حال ندیدیمشون
برای من ۹و۵۰۰ البته هزینه های کنارم دارم.مسواکش ۵۰تومنه.برس بین دندونیش ۸۰ تومنه.اگر دندون کشیده دا ...

عزیزم تهران کلینیک چمران دو فک ثابت رو برا من حساب کرد شد 5720, 2 تومن پیش قسط بقیش ماهی 200

جولیا78 عاشقتم 😍😚
1220