1147
1226
عنوان

پارچه +عکس

347 بازدید | 24 پست

سلام خانوما برا این پارچه ها مدلی دارین پیشنهاد بدین

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا یه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

معمولا اینا رو مدل ماهی میدوزن 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
وای چه نازن....چند خریدی

هر کدوم ۵۰تومن دادم

نیم متره هر کدوم

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا یه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
1221
میگم‌اینادخیلی گرونن......

مال خرید عروسیمن مثلا😂😂

1167
کن اینو گرفتم

مبارکه خوشگله

چن گرفتی؟

1241