2733
2739
عنوان

وای حدا وسواس دارم به شستن لباس ها

| مشاهده متن کامل بحث + 3449 بازدید | 41 پست
نه عزیزم تازمانی که کثیف نشده ویا بوی عرق نده،تمییزه دیگه،اگه اینطور باشه که دائم باید لباس بشوریم

فدات شم لباس کثیفارو گفتما . لباسایی ک تو سبد هستش و بعد شستن موقع پهن کردن و گذاشتن ب کشو همش دستاموم میشودم مواظبم جایی نخورن

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات شم لباس کثیفارو گفتما . لباسایی ک تو سبد هستش و بعد شستن موقع پهن کردن و گذاشتن ب کشو همش دستام ...

الان فهمیدم،منم مواظبم ولی بازم در حد شمانیست،دستم تمیز باشه وجایی مالیده نشه دراین حد

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2728
ما خانوادگی وسواسیم واسمون عادی شده تقریبا اگه اطرافیانت اذیت میشن حتما برو دکتر روان پزشک

هم هودم هم بقیه اذیتن خیلی

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
الان فهمیدم،منم مواظبم ولی بازم در حد شمانیست،دستم تمیز باشه وجایی مالیده نشه دراین حد

وای ن من خیلی حساسم خیلی زیاد همش لباسشوییو تمیز میکنم یا حمام میرم قبل پهن کردن حتما

2738

اگر اذیت نمی شی و فکرت بعدا مشغول نمیشه چند بار امتحان کن:

دستام که تمیزه بزن لباسا رو بذارم سر جاشون

اینو بگو و بدون شستن دست برو بذار سر جاشون و بعد شروع کن با گوشی یا تی وی سرگرم شدن

یکم جواب میده

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
وای ن من خیلی حساسم خیلی زیاد همش لباسشوییو تمیز میکنم یا حمام میرم قبل پهن کردن حتما

خودتو اذیت میکنی چقدر،مدام به خودت تلقین کن تمیزه وسریع لباساروپهن کن از اتاق برو بیرون،چهارقل رو بخون،برشیطان لعنت بفرست،بسم الله زیاد بگو،انشالله خوب بشی😍

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
اگر اذیت نمی شی و فکرت بعدا مشغول نمیشه چند بار امتحان کن: دستام که تمیزه بزن لباسا رو بذارم سر جاش ...

چ راهکاره خوبی امتحان میکنم . ممنونم عزیزم 

خودتو اذیت میکنی چقدر،مدام به خودت تلقین کن تمیزه وسریع لباساروپهن کن از اتاق برو بیرون،چهارقل رو بخ ...

اره واقعا راهکارم همینه . ممنونم عزیزم . التماس دعا 😍😍

منم وسواس دارم و با این روش یکم تونستم کنترلش کنم  حتما شما هم موفق میشی

ان شاالله دعام کنا

2706