2737
2734
عنوان

وای حدا وسواس دارم به شستن لباس ها

3446 بازدید | 41 پست

نباید لباسا جایی بخوره یا دست من جایی بخوره احساس میکنم کثیف میشن . چی کار کنم بهتر شم و برام مهم نباشه .راهنماییم کنین لطفا

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیییلی سخته که،دکتر نرفتی برای درمان؟

واقعا واسه شما اینجوری نیست پس

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
در این حد اینجا کمکی برات نمیشه باید بری دکتر خانمی

یعنی خیلی بده میگی در این حد .😥 خودم ‌ک خیلی اذیتم

2738

وای خواهر دست رو دلم نزار که خودم وسواسی شدید. به هر چی دست میزنم دستمو میشورم. روزی 3 دفعه دستشویی رو میشورم. ماهی یکبار کل لوازم خونه رو با محلول ضد عفونی کننده باید ضدعفونی کنم. خلاصه نگم برات که چه خبره

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
من لباس نو هم میشورم، باید خودت جریمه کنی تنبیه کنی 

منم اینطورم خیلی رو لباس وسواسم ای خدا

خیییلی سخته که،دکتر نرفتی برای درمان؟

چرا رفتم اما تا خودم ول میکنم خوب میشم بعدش دوباره شروع میشه

واقعا واسه شما اینجوری نیست پس

نه عزیزم تازمانی که کثیف نشده ویا بوی عرق نده،تمییزه دیگه،اگه اینطور باشه که دائم باید لباس بشوریم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
مث مادربزرگ منی. هر چ سریعتر برو دکتر و به داد خودت برس وگرنه با بالا رفتن سن بدترم میشی

وای راست میگی . شما اینجوری نیستین

لباسها را هفته ایی یک بار بشوری . چند ماه بیشتر نمیشه پوشید . چطوری اینقدر میشوری؟

هروقت ‌ ک میپوشم لباسارو میشورم دیگه رو شستنش حساسم ک ب جایی نخوره یا دست من نخوره جایی ک کثیف نشن

وای خواهر دست رو دلم نزار که خودم وسواسی شدید. به هر چی دست میزنم دستمو میشورم. روزی 3 دفعه دستشویی ...

خیلی بده

2706