2737
2739
عنوان

قرص زینک و چاقی

2641 بازدید | 21 پست

من کنار ناخنام ریش ریش میشه و درد میکنن ریزش مو هم دارم تا قرص زینک میخورم خوب میشم ولی موضوع اینه بخاطر تیرویید خیلی خیلی چاق شدم و تا زینک یا قرصهای تقویتی میخورم خیلی خیلی شدید ضعف میکنم و خیلی بیشتر باعث چاقیم میشه

من زینگ به کنار فیفول و ویتامین ای و ویتامین ب۳۰۰هم مصرف میکنم تکون نمیخوره وزنم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم زینک میخورم از اون ور سعی میکنم مراقب غذا خوردنمم باشم.

آخه تا میخورم شدید ضعف میکنم انگار صد ساله هیچی نخوردم خودمو فقط میرسونم به آشپزخونه تا بخورم

2731
من زینگ به کنار فیفول و ویتامین ای و ویتامین ب۳۰۰هم مصرف میکنم تکون نمیخوره وزنم

منم چند سال پیش میخوردم وزنم تکون نمیخورد ولی حالا تیروییدی شدم هی دارم چاقتر میشم   

منم چند سال پیش میخوردم وزنم تکون نمیخورد ولی حالا تیروییدی شدم هی دارم چاقتر میشم    

انشالله از وزن ایده آل تکون نخوری اتفاقا تیرویید منم دارم از نوع لاݝر کنندست

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2740
ببینم من لاغرم اگه بخورم چاق میشم؟فقط بدنو چاق میکنه یا صورتم چاق میکنه؟

اشتها رو خیلی خیلی زیاد میکنه یه جوری آدم ضعف میکنه انگار صدساله هیچی نخورده. دیگه بستگی به بدنت داره که اول صورتت رو چاق کنه یا کل بدنت

پرکاری؟

اره لاݝر میکنه

اشتها رو خیلی خیلی زیاد میکنه یه جوری آدم ضعف میکنه انگار صدساله هیچی نخورده. دیگه بستگی به بدنت دار ...

دقیقا،من این بلا سرم اومده،یه مدت ویتانین ای مصرف میکردم هم همین بود

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706