2733
2739
عنوان

بچه ها مادرشوهرم میگه تو زشت ترین دختر روی زمینی

| مشاهده متن کامل بحث + 3780 بازدید | 137 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دندون درد دارم😖😖😖

اعصاب مصاب ندارم😡😡😡😡

بزنم گزارشو برا کاربریت؟؟؟؟ ن خودت بگو؟؟؟؟؟

اگ بگبی اره میزنم

اگ ن نمیزنم گزارشو😠😠😠😠

چون خوبم ازت نظر خو استم

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.

این وقت صبح خوب حوصله و خلاقیتی داری والا

بدرود

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻
2728

چه زودم خانوما بعضیا نظرات گل و بلبل میدین و شخصیت خودتونو میبرین زیر سوال..ساده نباشیم!

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
2740
😂😂😂

کوفته😄😄

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

خوشم نمیادکسی مسخره ام کنه وسرکارم بذاره ،متاسفم که احترام گذاشتن ب تاپیکتونواینجوری جواب میدین  

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه

واقعا که کارت زشت بود حتی و اگه خودت زشت نباشی   

خدایا سپاس بابت داشتن نعمت سلامتی و پسرم و همسرم سپاس   بعضی ها در زمان های خالی شون با شما صحبت می کنند،بعضی ها زمانشون رو خالی می کنند تا با شما صحبت کنند،“تفاوتش را بفهمیم”   
2706