2733
2739
عنوان

شوهرم دوستم نداره بچها چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 62 پست

ناراحت نشیا

ولی رفتار خودت که بدتره

اولا اون.مثلا شوخی بود ؟ که عوضت میکنم ؟؟؟ 

بعدم قسمت پیشنهاد دادنت ... ادم حس میکنه میخوای بهش تجاوز کنی!

تو تمیز باش به خودت برس . حالا اگر خواست خواست

نخواستم که با زور نباید مجبورش کنی

من و خدا خیلی وقته با هم قهریم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ناراحت نشیا ولی رفتار خودت که بدتره اولا اون.مثلا شوخی بود ؟ که عوضت میکنم ؟؟؟  بعدم قسمت پی ...

خو من نیاز داشتم شورشو دراورده کل ماه س روز فقط... تازه اقدام واسه بچه هم داشتیم

تو خودت نمیخای؟ من نتونستم جلو خودمو بگیرم نمیشه عصبیم قرص کلومینفنم میخورم شبی اقدام داشتیم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

متاسفانه بوي ناپختگي مياد از تك تك جملات.. سعي كنيد كمي بيشتر روي خودتون كار كنيد. مثلا مطالعه يا صحيت كردن با مشاور طي جلسات يا حتي كلاس و آموزش خيلي ميتونه كمك كننده باشه براي شخص شما...

2740
ناراحت نشیا ولی رفتار خودت که بدتره اولا اون.مثلا شوخی بود ؟ که عوضت میکنم ؟؟؟  بعدم قسمت پی ...

بااین حرفتون موافق نیست زن هم نیاز به رابطه داره یعنی چی که خودش بیاد طرفت مگه هروقت مرد خواسته؟؟من خودم هروقت نیاز داشته باشم پیش قدم میشم شوهرمم وظیفشه اگه اون نیازمو برطرف نکنه پس کی بکنه؟؟ همون جور که زن به نیاز شوهر اهمیت میدده مردهم باید اهمیت بده

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
بثران چیه؟

بقران 😁

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
خو من نیاز داشتم شورشو دراورده کل ماه س روز فقط... تازه اقدام واسه بچه هم داشتیم تو خودت نمیخای؟ من ...

عزیزم گفتم ک ناراحت نشو

ولی این مردا مثل سایه هستن . بری سمتشون ازت فرار میکنن . ازشون دور شی میان سمتت

من درکت میکنم ولی میگم خودت و کوچیک نکن

من و خدا خیلی وقته با هم قهریم...
ن بخاطر سن نیست .آخه ۱ سال چیزی نیست من خیلیا رو دیدم تا ۵ یا ۶ هم بزرگتر بودن ولی بخدا زندگیشون گل ...

طاهرم ک خیلی قشنگم خیلی زیبام بهمم میخوره چهار پنج سال کوچکتر باشم ازش اتفاقا

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔