2737
2739
عنوان

شوهرم دوستم نداره بچها چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 62 پست

عشقم در درجه اول خودت خودت رو دوست داشته باش  

حس کردم اعتماد ب نفست پایینه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
بااین حرفتون موافق نیست زن هم نیاز به رابطه داره یعنی چی که خودش بیاد طرفت مگه هروقت مرد خواسته؟؟من ...

نظرت قابل احترامه گلم . بهرحال هرکی یه اخلاقی داره 

من که شده باشه حسم و سرکوب میکنم ولی باشوهری که قبلش کتکم زده وارد رابطه نمیشم 

چه برسه به اینکه خودم و بچسبونم بهش

من و خدا خیلی وقته با هم قهریم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طاهرم ک خیلی قشنگم خیلی زیبام بهمم میخوره چهار پنج سال کوچکتر باشم ازش اتفاقا

ن شما ک بش گفتی کچل شدی و از اون حرفا 

ب غیرتش بر خورده 😒 

ناراحت شده ..

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
من تمام‌تاپیک ها تو خوندم انشالله مشکلات زندگیت برطرف بشن دوتا حمد برات میخونم الان

عزیزم ممنونم خدا خیرت بده

اسنقد دلم گرفته تمام غصها رو دلم سنگینی میکنه

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2728
ها مرسی 😁

خواه  رمزگشایی بعدی در خدمتم 😁

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
نظرت قابل احترامه گلم . بهرحال هرکی یه اخلاقی داره  من که شده باشه حسم و سرکوب میکنم ولی باشوه ...

ممنون عزیزم منظورم درحالت عادی بود نه وقتی که ازش کتک خورده باشم

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
نظرت قابل احترامه گلم . بهرحال هرکی یه اخلاقی داره  من که شده باشه حسم و سرکوب میکنم ولی باشوه ...

کاش منم میتونستم من خ وابستشم از نظر عاطفی خ وابسته شوهرمم کاش رفتارش برام مهم نبود کاش یخورده مستبد بودم یخورده محکم بودم اتفاقا بدمم میاد ازین کارام دیگ چکار کنم رو اعصابم فشار یود میخاستم خودمو ازین طریق خالی کنم

2740

اولش میخواستم بگم مردا حساسن بهشون برمیخوره طبیعیه نازاحت نباش ولی رسیدم به قسمت کتک😐 مردی که دست رو زنش بلند میکنه به نظر من هیچ توجیهی نداره توام اشتباه کردی دفعه های قبل رفتی طرفش این دفعه دیگه نرو بذار ببینیم خودش میاد نازتو بکشه یا نه

عشقم در درجه اول خودت خودت رو دوست داشته باش   حس کردم اعتماد ب نفست پایینه

اره خیلی اعتماو بنفسم پایین باینکه خ خوشکلم خیلی  خودمو دست کم میگیرم دیگ جوریه ک تربیت شدم مال خونوادمه اینقد ساده ان مارو هم ساده و بدبخت بار اوردن خصوصا مادرم

خخخخخخ مرسی مهربون😘

خواهش گلم 😘😘

کاش منم میتونستم من خ وابستشم از نظر عاطفی خ وابسته شوهرمم کاش رفتارش برام مهم نبود کاش یخورده مستبد ...

یه کم تمرین کن یاد میگیری

متاسفانه شوهرت پررو شده

من و خدا خیلی وقته با هم قهریم...
منم منظورم رفتار امشب استارتر بود عزیزم  💐

ببخشید عزیزم من گلی گفته متوجه نشده بودم🌷🌷

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
اره خیلی اعتماو بنفسم پایین باینکه خ خوشکلم خیلی  خودمو دست کم میگیرم دیگ جوریه ک تربیت شدم مال ...

خب هنوزم دیر نیست میتونی خودت رو دریابی  کلاس های خودشناسی برو