2726
عنوان

شوهرم دوستم نداره بچها چکار کنم

798 بازدید | 62 پست

ی حرفایی ازش میشنوم

امروز بهش گفتم ک ب موهات برس کچل بشی ممکنه من عوضت کنم ب شوخی 

دیدم گف ب فلان چیزم من ناراحت شدم گفتم یعنس دوستداشتنت همین بود گف اره تو بخای من منت نمیکشم بعد من گفتم چطور بازنت اینجور رفتار میکنی احساساتش چی گف همینی ک هست

الانم ازش رابطه خاستم پاشو منو زد اینقد التماسش کردم ک فلانی بیا انجام بدیم تو فردا ماموریتی نیستی انجام نداد در عوضش منو زد مشت اینقد بهم زد عین روانیا

رفتارش خ بد شده بچها بثران عین دیونهاس چکار کنم بعد جالبه خودش دادو فریاد میکنه بمن میگه روانی نمیدونم چکار کنم خ دلم ازش پره

من زشت نیستم فقط یسال از شوهرم بزرگترم نمیدونم بخاطر سنمه ک ازم بدش اومده ..

بچها هیچ عشقی تو زتدگیمون نیست بثران دلم میخاد فردا برم هیچوقت خونه نیام دیگ 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن بخاطر سن نیست .آخه ۱ سال چیزی نیست من خیلیا رو دیدم تا ۵ یا ۶ هم بزرگتر بودن ولی بخدا زندگیشون گل بلبله .صاحب دو سه بچه هم هستن ..ظاهرت چی میخوره کوچیکتر یا بزرگتر ..

راستی چطور آشنا شدی 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

مثلا عین دیونها میاد گوشیمو میگیره از دستم تلکیزیونو خاموش میکنه منم دیگ عصبی میشم 

بجها خ بدم اومده ازش 

هی مث خروها چند بار منو کتک زده من باز خودم چسبیدم بهش اشتی کردم یبارم عذر خاهی نکردم 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
اینقد رو اعصابم راه میره تا من جیقو داد کنم اونم کتک بزنه

شاید از حرفت ناراحت شده ...وای‌چقد بده ادم بره سمت شوهرش پسش بزنه 😓😓حتی تصورشم وحشتناکه 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2706