2733
2739
عنوان

مرسی نی نی سایتی ها ک بهم گفتین ابگوشت درست کن و راحته بیاین بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 71 پست
لاغری یا تپلو؟ نگو‌که نی قیلونی لاغری و اندازه ۳ نفر غذا میخوری که خودمو حلق اویز میکنم.😡😡😡

😂😂😂😂در عوض من شیکموام مدامم در حال خوردنم چاقم نمیشم😣من یکم رونام لاغرن لاغر تر از اونی ک باید باشه و وزنم کلا 48 تا 50 کیلوء😑ولی یکی از عزیزانم اضافه وزن داره جیگرم براش کبابه ابم بخوره چاق میشه 😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای منم بخووررر😢😢😢

😓پ خودت چی از گشنگی تلف میشی 😂

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
😂😂😂😂در عوض من شیکموام مدامم در حال خوردنم چاقم نمیشم😣من یکم رونام لاغرن لاغر تر از اونی ک باید ...

اون فامیلت منم 😭😭😭😂😂 من هر ماه فقط یه بار به انداره به‌ قاشق بستنی مبخورم برنج بیشنر از هفته سه بار نمیخورم اونم تو ناهار . شامم نونی بدون سرخ کردنی با نصف نون‌ . گشنم باشه سالاد . نوشابه هفته ای ی استکان پیاده روی هم میرم اصلا لاغر نمیشم بدتر چاق میشم

2728
ن تو بخور منم همینجوری هم گشنمه دل ضعفه دارم لعنت به این چاقی

شما ژنتون چاقه یا از بس میخورین چاقین؟؟؟ ولی من بعضی وقتا خیدی خوشم از ادما چاق میاد حس میکنم خیلی تو دل برو ترن و شیرین ترن بعد ادمای چاقم اکثر وقتا مهربونترن تا لاغرا البته‌تجربه شخصیه دیگه نمیدونم ....برات زیاد مهم نباشه ...مهم اینه اعتماد ب نفس داشته باشی ن کسی از لاغری ب جایی رسیده ن کسی از چاقی ب زمین خورده ...ب قول زن داییم ی زن انقد ارزش داره ک قد و هیکلو قیافش نتونه از ارزشاش کم کنه ...همینقد ک تو زندگی همسرتون هستین از سرشم زیادین 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
اون فامیلت منم 😭😭😭😂😂 من هر ماه فقط یه بار به انداره به‌ قاشق بستنی مبخورم برنج بیشنر از هفته سه ...

الهی بمیرم درکت میکنم خیلی سخته هم لاغری بیش از حد سخته هم تپلی انشالله ک  وزنت کم بشه بشه اونی ک میخای البته با تن سالم و سلامت

این عزیزی هم ک گفتم بچمه خداییش دلم برا همه تپلیا میسوزع هیچی درست و درمون نمیخوره هی هم چاق میشه😞

الهی بمیرم درکت میکنم خیلی سخته هم لاغری بیش از حد سخته هم تپلی انشالله ک  وزنت کم بشه بشه اونی ...

الهی بمیرم براش.‌بفرستش باشگاه چیزایی مقوی بده رشدس کم نشه . اکثرا تپل ها بنیه ضعیفی دارن. 

2738
شما ژنتون چاقه یا از بس میخورین چاقین؟؟؟ ولی من بعضی وقتا خیدی خوشم از ادما چاق میاد حس میکنم خیلی ت ...

پرخور نیستم بخدا خیلی رعایت میکنم. حرفات خییلی خوب بود‌بهم ارامش دادی ممنونم عزیرم😘😘😘😘😘

پرخور نیستم بخدا خیلی رعایت میکنم. حرفات خییلی خوب بود‌بهم ارامش دادی ممنونم عزیرم😘😘😘😘😘

قربونت برم ...😘😘فقط لذت زندگیتوببر کی‌ب کیه دوروز دنیا ...هر کیم اگه بهت حرفی زد بگو زن باید عرضه داشته باشه ب این چیزا نیست