2733
2734
عنوان

مرسی نی نی سایتی ها ک بهم گفتین ابگوشت درست کن و راحته بیاین بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 71 پست

وااای من عاشق آبگوشتم 

خودم هفته ای یه بار حتما میپزم ولی بازم به مامانم و مادرشوهرم گفتم هر وقت آبگوشت داشتید به من بگید بیام. همیشه هم خداییش صدامون میزنن.

یه بارم یه مهمونی دعوت شدیم که  ۶۰ نفر بودیم . آبگوشت داد . خیییلییی حال داد بهم . خییلیی 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
آبگوشت که خیلی خوبه من پدشوهر مادرشوهرم بعد ۳سال اومدن خونه برادر شوهرم جاریم شام بردشون عدسی درست ...

عزيزم برو تاپيك اخر منو بخون

فقط بايد سگ محل كني احترام ميذاري ادم حسابت نميكنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجلسی رو بیخیاال مثلا من پدرو مادر یا خواهراش بیان نخوام کثیف کاری کنم از صبح‌ابگوشت میزارم‌ همه هم ...

برای خانواده خود ادم عالیه ما خیلی دوست داریم 

بخدا ضعف کردم😟

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
منم دنبه تو ابگوشت بیشتر از گوشتش دوس دارم 😂کلا هر چی بقیه بدشون میاد من دوس دارم ...

شوهرم نمیذاره بخورم میگه عوض کم کردن داری اضافه میکنی وزنتو😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2731
شوهرم نمیذاره بخورم میگه عوض کم کردن داری اضافه میکنی وزنتو😕

ن من کار نداره کلا اندازه ۳ نفر غذا میخورم همیشه ...

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 

دیگه غذاهم چیه واسش قوانین میذارین،هرکی هرچی درحدتوانش باشه وخوشش بیاد میپزه برامهمون،یه سریا زندگی کردنو خیلی برابقیه سخت کردن،همش بایدمراقب باشی یه وقت بهشون بی احترامی نشه،دیگه وقتی میرید خونه کسی مطابق سلیقه وتوان اون پذیرایی میشید،دنبال ایراد نباشید.

گوشت ابگوشتی حتما قلم داشته باشه بزار بیرون یحچال یخش بره بعد ی پیاز بزرگ پوست بکن با گوشت بشور و بن ...

سنجاقی چینه؟

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2740
عزيزم برو تاپيك اخر منو بخون فقط بايد سگ محل كني احترام ميذاري ادم حسابت نميكنن

حتما میخونم💕

دقیقا همینجوره سالی یکی دوبار میره اونم بعد هزار بار دعوت کردن

ولی من اگه تنها برم شهرستانو خونشون نرم زنگ میزنن غر میزنن بهم و انتظار دارن بی دعوت برم😭بیچاره من

لاغری یا تپلو؟ نگو‌که نی قیلونی لاغری و اندازه ۳ نفر غذا میخوری که خودمو حلق اویز میکنم.😡😡😡

😂😂 اندازه خودمم چاق نیستم ولی لاغرم نیستم ۱۷۴ قدم ۶۴ هم وزنم ...ولی خیلی  غذا میخورم...ولی هیچ ن لاغر تر میشم ن چاقتر 😕

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
دیگه غذاهم چیه واسش قوانین میذارین،هرکی هرچی درحدتوانش باشه وخوشش بیاد میپزه برامهمون،یه سریا زندگی ...

والا ...من داییام و شوهرم چون توپروژه کار میکنن و اونجا همش خورشتو این چیزا میخورن وقتی میان خونه همیشه میگن یا کشک بادمجون یا حتی گوجه سرخ کن بخوریم غذا ها محلیم دوس دارن...حالشون از گوشتو این چیزا ب هم میخوره 

عاشق ابگوشت نذری ام تو شهر ما روز عاشورا بعضی جاها ابگوشت میدن وای ک نگم براتون ی بار ی کوچولو قسمتمون شد ولی کلا ارزومه هر جا میرم ابگوشت خوشمزه با سبزی و دوغ داشته باشن ی دوستیم داشتیم انشالله هر جا ک هستن خوش باشن دو بار مهمون خودش و مادرش شدم برام ابگوشت گذاشتن مزش یادم نمیره اونموقم سربچه اولم باردار بودم الانم هوس کردم ی چند وقته دیگه ی ابگوشت اساسی باید بزارم😋