2733
2739
عنوان

خداحافظی من ازشما

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 136 پست
والا خدا شانس بده براتو.که اینطوری بودی و مادرت و پدرت  اینهمه عاشق‌و خواستگار پولدار سمج واسه ...

😂😂😂😂😂😂

میشه برای سلامتی و عاقبت به خیری و طول عمر مامان و بابا و خانوادم یک صلوات بفرستین.ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی وحشتناکی دارم یه مرد پولدار ک منو دوس نداره...هه...منو ادم حساب نمیکنه....منونمیبینه...ازمن بدش میاد...انگاری اونموقعها فقط دوسم داشت...بدازدوسال زندگی مشترک خاهرش گف زنت فاحشت داره بت خیانت میکنه شوهرم باورکرد همه کاری کرد تابش ثابت شد همه چی دروغ بوده ولی چ فاید دیگ از چشم من افتاده بود...خاستم طلاق بگیرم

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
2728
مطمعنی اینارو نوشتی گلی علفی گیاهی چیزی نزدی آخه پسر پولدار چرا تورو گرفت 😕

وضع بابام خوبه باباشو بابامم دوستن

از موعد پریودیم گذشت بود رفتم ازمایش دادم دیدم دوماهه باردارم...هه...پسرم تواوج بدبختیام اومد تو دلم...ازطلاق منصرف شدم چون من جای برگشت ندارم...الان مادرم بابهترین دوسته بابام دوسته...میگ بی اون نمیتونم نفس بکشم اون اقاقبلی هم ولش کردورفت...

2740
از موعد پریودیم گذشت بود رفتم ازمایش دادم دیدم دوماهه باردارم...هه...پسرم تواوج بدبختیام اومد تو دلم ...

مامانت هنوز زندش گذاشتی چطور میتونی ببینی زندس داره گناه میکنه درحق تو پدرت و برادت خیانت میکنه من دیگه تحملم سراومد ترخدا به برادراش یا بابات بگو سربه نیستش کنن ترخدا بچت نبینتش ادم به این هرزگی و کثافتی 

خدایا خستم 
خانوادتو میبینی؟داداشت چیشد؟پیش بابات موندیامامانت

از هم جدانشدن...دارن زندگی میکنن...اره بیشتر روزا چون حاملم میرم خونشون میمونم اخه شوهرم خونه نمیاد...داداشم الان یکی از جوان ترین خلبان های پاراگلایدره کشوره...داداش کوچولوم دیگ الان ۱۶ سالش شده

مامانت هنوز زندش گذاشتی چطور میتونی ببینی زندس داره گناه میکنه درحق تو پدرت و برادت خیانت میکنه من د ...

ب داییم گفتم یجورایی بش رسوندم ک مامانم اینکارو میکنه خالم ماست مالیش کردو گف اگ حرف بزنی زندگیشون میزیزه بهم واولین نفر ابروی خودت میره...دیدم راس میگه خفه شدم...داداشم جوونه نبایذبفهمه

2706