2737
2739
عنوان

خداحافظی من ازشما

1577 بازدید | 136 پست

سلام دوستای خوبم تصمیم گرفتم کلی دردودل کنم و بد از نی نی سایت برم اگرم برگردم. بایه اسم ذیگ میام ک کسی نشناسم...میخام اززندگی مجردی تاالانم بگم...میخام کمکم کنید من خیلی تنهام

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

زمانی ک فقط یازده سال داشتم توسط خالم ک فال میگرف بهم گفت شد ک پسرداییم عاشقمع اونموقع اون ازمن ۷ سال بزرگ تربود متاسفانه من فکر کردم خالم راس میگه.. بیخبرازاینک دقیقاهمین حرفارو خالم ب پسرداییمم میزده ک دخترعمه فلانی دوستت داره...خلاصه توسن یازده سالگی من باپسرداییم دوست شدم هیچی هم ازرفاقت نمیدونسم کوچیک بودم ولی پسرداییم گرگ بودبچه تهران بودو زرنگ

یکسال باهاش دوست بودم دوازده سالگی میفهمیدم ک پسرداییم میخادازم استفاده کنه بامحبت کردن منوخر میکرد بازم شانس اوردم ک فهمیدم همش نقشه وهیچ عشقی نیس تا چاردسالگی باهم دوست بودیم حسابی وابستش بودم ولی اون....بهم خیانت کرد گف یارابط جنسی یاخدافظ...

منم مجبورشدم ازش جداشم ولی همیشه ته قلبم ناراحت بودم ک کاش باهاش رابط داشتم ک منو ول نمیکردالبت خب بچه بودم ک این طرز فکرم بود

2706