2737
2734

پیاز خیلی زیادی خلالی کن بذار که یه کم تف بخوره بعد بهش گوشتت رو اصافه کن بذار اونم یه کم تف بخوره با حرارت کم که پیاز اب بندازه زردچوبه و فلفل بزن به کم اب جوش بهش اضافه کن خیلی کم در حدی که وقتی گوشت پخت ابش در حد سس باشه بعد یه چوب دارچین بریز توش وقتی نیم پخت شد یه دونه لیمو عمانی بهش اصافه کن  اگه دوست داری قرمز باشه بهش رب تف داده بزن و بذار جا بیفته اما اگه رب دوست نداری ده دقیقه اخر بهش زعفرون بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه گوشت لابلای برنج باشه؟

گوشت لابه لای برنج میشه پلو 

برای اون باید گوشت رو با پیاز خیلی ریز خوب سرخ کنی بعد اب بریزی عین خورشت بذاری بپزه با رب یا زعفرون و خوب این اب گوست باید تبخیر بشه و حالت سس بگیره بعد لابه لای برنج ابکشی بذاری تا دم بکشه

2731

پیاز بزرگ و باید خلالی و نازک خرد کنی و تو روغن بریزی و با شعله کم و در بسته تا قشنگ بپزه و سرخ بشه و نمک و فلفل و زعفران دم کشیده غلیظ بریز و گوشت های پخته ات رو اضافه کن 

گوشتت رو تو زودپز بپز و آب زیاد نریز که آخرش اندازه دو لیوان آب بمونه

و بریز تو قابلمه پیازت و درش و بذار یه ساعت بعد آمادست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
گوشت لابه لای برنج میشه پلو  برای اون باید گوشت رو با پیاز خیلی ریز خوب سرخ کنی بعد اب بریزی ع ...

میشه با همون آب گوشت برنج رو بزاری بحوشه و چلو بشه گوشتم که لابلاش هس

نمیشه گوشت لابلای برنج باشه؟

عزیزم چرا جواب منو ندادی نگرانت بودم این همه تو خصوصی واستون پیام گذاشتم 

اگر نمیخواید جواب بدید بگید که من دیگه مزاحم نشم 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2740